ara

Film İncelemeleri ve Yorumları

'Filiz

@flz

Bir babanın çocuğuna olan sevgisi,emegi,şevkati, mücadelesini anlatan basrolde kıvanç tatlituğun oynadigı harika bir film. Iletisim sorunlari olan bir cocukla bağ kurma hikayesi. Film kaş ta cekilmiş. Harika bir manzarasi ve güzelliği olan bir yer. Bu yaz turizm de patlar gibi bu filmden sonra 😊. Kivanc tatlituğun inanilmaz guzel bir oyunculugu vardi yine hayran kaldim. Millette Tom Cruise gibi bir aktor varsa bizde de Kıvanç Tatlıtuğ gibi yakisikli bir aktor var. Gercekten de bu kadar duygu yuklu bir babayi canlandirmasi bunun insanin ruhuna isletmesi muhtesemdi. Agladim filmde durmadan. Yalniz filmde eksiklikler yokmuydu tabiki vardi. Bir kere gecmise donus gecmisi anlatma kadin ile ilgili olan kisimlar eksikti bosluklari biz kendimiz doldurmus oluyoruz. Cocuk ile kadin ile ilgili daha derin bir bilgi verilseydi daha iyi olurdu. Bitis sahnesi bence yeterliydi fakat baskalari icin yeterli gelmeyebilir.
Mutlaka gidin ve izleyin derim iyi seyirler
Hadi Be Oğlum
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum

zeyrek

@zeyrek

Kızı tecavüz edilerek öldürülen bir annenin polisin faili bulmadaki gevşekliğini bahane ederek billboardlara polise hitaben bir takım sorular yazdırması ile başlıyor film. Bu durum kanser hastası olan komiserin son günlerinde daha da üzülmesine sebep olacağı için kasabalının tepkisini toplasa da anne bu yoldan dönmüyor ve tüm tepkilere rağmen dimdik durmayı başarıyor. Tabi bu süreçte bir çok olay yaşanıyor. Ama film bize bu olayın etkisinde kalan insanların yaşamlarını sunuyor. Herkesin görmezden gelmeye, unutmaya çalıştığı bir konu her gün billboardlarda size haykırılıyorsa o meselenin sizi düşündürmemesi imkansız.
Filmin en etkileyici yönü belirsizliğiydi sanırım. Beklentinin 'öfke, öfke doğurur' yönünde olmasını beklesek de gidişatın pek öyle olmadığını görüyoruz.
Ben filmi çok beğendim kısaca... Tavsiye ederim.
5 beğen · 0 yorum

Ömer AKALAN

@omerakalan

bence
1 puanı finalden kırdım . finali daha iyi olabilirdi.

SPOİLER
SPOİLER
SPOİLER
SPOİLER
SPOİLER

final çok sade olmuş. sonunda ben ya da jules ölseydi çok güzel ve üzücü bir şekilde biterek gönlümüzü fethetmeyi başarırdı neyse yine de 9 puanı hak ediyor.
Stajyer
filme 9 verdi
1 beğen · 0 yorum

Hakan

@hebn

Filmden ziyade müzik efsane insanın içi pır pır ediyor:D
Amelie
filme 8 verdi
3 beğen · 0 yorum

Betül

@betsuru

Görüntü kalitesi genel olarak çok güzeldi fakat biraz karanlıktı sanki. Üç boyutlu gözlüklere oldum olası anlaşamadığım için bana da öyle gelmiş olabilir. Onun dışında konu güzeldi, yaratılan evrende öyle fakat sanki her şey oldu bittiye gitmiş gibiydi. Büyük ihtimalle ikincisi çıkacaktır diye düşünüyorum çünkü en azından bana yarım hissettirdi.
Black Panther
filme 8 verdi
6 beğen · 0 yorum

Dicle Çoban

@diclecoban

Gayet iyiydi, özellikle filmde konu olan arkadaşlıklar çok güzeldi. Birbirlerini ne olursa olsun bırakmıyorlardı ve bu benim çok hoşuma gitti. Ancak bazı olaylara pek özen gösterilmemişti.
Labirent: Son İsyan
filme 7 verdi
1 beğen · 0 yorum

feza

@feza

Bu filme bayılıyorum! Ne zaman denk gelsem kendimi tutamıyorum! 😊😊 İzlemeyenlere tek cümle: muhakkak izleyin derim.😉
Başlangıç
filme 10 verdi
5 beğen · 4 yorum
Semih Oktay (@semih-oktay)
Bu filme bayılıyorsun! Ne zaman denk gelsen kendini tutamıyorsun ve bayılıyor musun Feza?! Yazık sana ama yaa!..Seyretme filmi!
15.02.18 beğen 1 cevap

Eseflal

@eseflal

Annemin komedi diye zorla izletmesi üzerine (@bayirgulu burada seni gülümseyerek anıyorum, ah bu anneler 😊) ağladığım film... Nedense bu saçma (bana saçma gelen siyasi/kültürel/mezhep vb.) sebeplerle kavuşamayan aşklar beni hep ağlatıyor. Ağladım ama sonunu söylemeyeyim, izleyin. 😇 Oyunculuklar güzel, mesajlar ve düşündürttüğü konular güzel... Yılmaz Erdoğan'ı sevmem ama başarılı...
Ekşi Elmalar
filme 7 verdi
11 beğen · 4 yorum
Bayır gülü (@bayirgulu)
:) ekşi elma ha? Seyredeyim bir ara.. ağlatıyorsa seyretmem. Sonra sümüklerimi kim silecek? Yalamak zorunda kalabilirim silen olmazsa:😋
15.02.18 beğen 1 cevap

halit avcı

@halitavci

efsane bir seri herkeze şiddetle öneririm gerçek dışı bir şeyi bile buderece gerçeğimsi anlatmak başlıbaşına yetenektir.serinin bu filminde sonunda btti bitirdiğe gelmiş bence ... daha guzel sonu olabilirdi teşekkürler
0 beğen · 0 yorum

halit avcı

@halitavci

izlediğim en guzel ve anlamlı fılm o dışlanmayı cok iyi yansıtmış ve bize sunmuş shakrukh khan da gercekten asırı guzel oynamış izlemenizi tavsıye edrm vede böyle ypıtların cogalmasını dılerım teşekkürler.....
Benim Adım Khan
filme puan vermedi
4 beğen · 0 yorum