ara

SweetHexe

@glbn

- 2009
8.3 (3 oy)
Film, ölen sevgilisine sürekli mektuplar yazan bir genç kız ve bu dünya ile öteki dünya arasında yolculuk yapan bir adamın hikayesini konu edinmiş. Durağan ilerliyor hatta ara ara sıksa da ben filmi sevdim. Farklı bir konusu var çünkü. En yakınlarını (oğlunu, eşini, annesini vs) kaybeden insanların duygularını yansıtmaya çalışmış. Geriye kalanlar, sevdiklerini kaybettiklerine mi üzülür yoksa onlar hayattayken yapmadıkları şeylerden dolayı yaşadıkları pişmanlık duyguları mıdır onları en çok yıpratan? Gerçek hayatta da sorgulamıyor muyuz bunu? Filmi izlemezseniz ölmezsiniz ama izlerseniz de hoş vakit geçirmiş olursunuz.
Verdği Puan: 7
8 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

MettÇk

@mettck

Çok ...
İyi bir film izlemeyeli uzun zaman olmuştu. Büyü, macera, aşk komple hepsi vardı. Oyunculuk da iyiydi. Film süresi uzundu ama kitaptan esinlendigi için normal sayılabilir. Fantastik film sevenler için arşive alınması geren bir film. 10/10
Verdği Puan: 10
1 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

sinemasever

@sinemasever

- 2010
8.6 (11 oy)
Nişanlısı seri katil tarafından öldürülen bir ajanın akıl almaz intikamını anlatıyor.Film uzun ama sürükleyici aksiyon hiç dinmiyor, başrol oyuncusu Byung-hun Lee'nin olağanüstü performansı ağzımı açık bıraktırdı resmen çok iyi bir kore filmi olmuş.Filmin aynı zamanda 19 tane ödülü var pek gişe başarısı olmasada son zamanlarda izlediğim en iyi intikam filmi olmayı başardı.
Verdği Puan: 9
2 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Prenses~

@prenses

- 2016
6 (1 oy)
Bir adada cezalandırılmak için toplanan gençlerin hikayesinin anlatıldığı aksiyonu bol,izlenesi bir film.
Verdği Puan: 6
3 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Jazzgirr

@jazzgirr

- 2017
8.7 (6 oy)
Sorun tanıdık, çözüm enteresan.. İşleyiş etkileyici.. Noomi Rapace'in 7 ayrı karakteri nasıl başarıyla canlandırdığı takdire şayan.. Ne anlatayım? En iyisi ben anlatmayayım siz izleyin.. Şiddetle tavsiye ederim..
4 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

buse mıhçıokur

@buse-mihciokur

- 2009
7.4 (288 oy)
Çok eskiden izlediğim bir filmdi kendisi ve bugün tekrar izledim. Dağlarda yaşayan,savaşa,açlığa,sefalete,acımasızlığa tanık olanların öyküsü. Aslında gerçek hayatın bir aynası. Sürekli kızı olan ve oğlu olmadığı için karısına kuma getirmeyi düşünen bir adam. Bir oğlu terörist diğer oğlu asker olan bir başka adam. Köydekilerden teröristlere yardım ettikleri gerekçesiyle gitmeleri istenir. Bir kısmı kaçak yollardan yurt dışına bir kısmı da İstanbul'a gider. Birde bir genç vardır cinsiyeti erkektir ancak kızlar gibi olmak istemektedir. Ancak abileri bunu hoş karşılamazlar,acımazlar. Fazlasıyla öfkelenerek izlediğim, duygulandığım bir filmdi. Belki de beni asıl sinirlendiren şey tüm bunların gerçek hayata kıyasla görünen bir buzdağı kısmı olmasıydı. Her ne olursa olsun kesinlikle ilk sırada önereceğim filmdir. İzleyin,izletin efendim.😊
Verdği Puan: 10
2 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Hüseyin Kiyat

@huseyinkiyat

- 2017
1 (1 oy)
Hayatımda izlediğim en kötü filmdir .. şu Cem Özer birşey yapmasın artık yazıklar olsun ön yargı ile yaklaşmayayım dedim Filme zaman kaybı başka birşey değilll
Verdği Puan: 1
3 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

thebookthief

@tc-basak-gurel

- 2017
5.7 (3 oy)
Pennywise Dans Eden Şeytan Palyaço
İlk çekilen filmini de izlemiştim çok etkilenmiştim. Palyaçolardan korkmama neden olmuştu. Film bir grup çocuğun yaşadıkları sorunları, arkadaşlıklarını ve korkularını ele alıyor. Korku seviyesi bana göre düşük kalsa da film anlatım bakımından çok başarılı. Bazı yerlerinde gözlerim doldu. 2.filmi varmış. Mutlaka izleyeceğim.
Verdği Puan: 7
1 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

MettÇk

@mettck

- 2016
0 (0 oy)
Umarım...
Beyazperdede bütün konuların bittiğini var sayarsak film, sıra dışı ve sürükleyiciydi. Profesyonel oyuncular, sağlam senaryo.
0 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Yaser ARSLAN

@yaserarslan

- 2006
8.5 (54 oy)
Müziklerini Clint Mansell'in yaptığı ve müziği dinlerken filmin içine sanki sizi sokuyor ve bir anda hikayenin kahramanı oluyorsunuz. Ölüm aslında bizi aydınlığa çıkaran bir yol.
Verdği Puan: 10
3 beğen · 0 yorum · film inceleme ·