ara

Asphodel Sakini.

@asphodel-sakini

23 8.6
Film: Amelie
Bazı insanların takıntılarını yük olarak gördüğünü varsayıp, diğer bazı insanların ise bu takıntılarıyla mutlu olunabildiğini bize gösteren bir film. Bazı insanlar için yaratılmış.

Sadece Yann Tiersen dinlemek için bile izlenebilir. Filmin aksine bu müzikler gerçekten içinizi ısıtıyor. Filmin aksine diyorum çünkü en küçük ve en alakasız olabilecek herhangi şeyden mutlu olan Amelie tarafından bakmadığımızda, diğer karakterleri incelediğimizde aslında bu hikayenin o kadar da mutluluk saçmadığını fark ediyoruz.

Müzikleriyle yolunu bulmuş bir film. Yolunuzun bir kere kesişmesinde sanırım bir sakınca yok.
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Özge

@ozge-selcuk

3 9.6
Puan: 9
Zihinsel engelli bir baba ve kızının aralarındaki sevgiyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz, komedi-dram ikilisinin mükemmel işlendiği, başarılı oyunculukların olduğu bir film...Tesadüf eseri filmi izledim ve iyi ki izledim. Film bu sahnesiyle hep aklımda kalacak:
http://www.resimag.com/6c2408e0.jpeg
5 beğen · 0 yorum · film inceleme

Kumral Ada

@kumralada

1 5.0
Puan: 5
Bu filmi cekerken maliyet mi yetmedi filmi yarim birakmislar boyle son mu olur? Filmin konusu aslinda guzeldi ama oynayamamislar. Photosopla mi neyle yapilmis bilmem bazi sahnelerin sahte oldugu da belli.. filmi tavsiye etmiyorum incelemeyide bugunluk kisa tutayim..
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Alan Greenmor

@alangreenmor

4 9.0
Film: Eşkıya
Puan: 10
Çok güzel çok güzel bir film. Oyuncusundan senaryosuna kadar harika.
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

NLGNYC

@nilzehes

5 8.7
Film: Talaash
Puan: 9
Şaşırtıcı
Film beklemediğimiz bir sonra bitiyor.Her dakikasını heyecanla izlediğim Aamir Kaan filmlerinden biriydi.Tarz olarak farklı ama aksiyonu sevenler için izlenebilir bu film tabi ki
3 beğen · 0 yorum · film inceleme

Will Graham

@will-graham

12 9.0
Film: Whiplash
Puan: 10
Etkileyici
Çok şey öğrendim.Kesinlikle izlenmeli.
2 beğen · 0 yorum · film inceleme

Kumral Ada

@kumralada

13 6.7
Puan: 7
Ah şu miras aileyi derde sokar işte düşmanlık hep paradan maldan çıkar.. Küçükken kardeşler o kadar kavga ederler ama yine barışırlardı.. E büyüyünce neden böyle olmaz ki.. Bu ailede böyle işte babaları ölmeden mirasa kavgası ama bunlar tatlı kavgalar.. Ben sevdim filmi size de tavsiye edilir.
5 beğen · 0 yorum · film inceleme