up
ara
profil foto
Cüneyt Yalaz

Cüneyt Yalaz

Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın
2010
Yeni Bir Hayat İçin kitabının da yazarı Cüneyt Yalaz tarafından kaleme alınan Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. BGST yayınevinden 2010 yılında 9789756165010 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın isimli kitap 109 sayfadan oluşuyor. Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Bir Hayat İçin
2016
Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın kitabının da yazarı Cüneyt Yalaz tarafından kaleme alınan Yeni Bir Hayat İçin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. BGST yayınevinden 2016 yılında 9799756165040 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeni Bir Hayat İçin isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Yeni Bir Hayat İçin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köprüde
0
Başrollünde oyuncu Cüneyt Yalaz yer aldığı, yönetmenliğini Okan Yücel üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köprüde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Annemin Şarkısı
2014
Başrollünde oyuncu Cüneyt Yalaz yer aldığı, yönetmenliğini Erol Mintaş üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annemin Şarkısı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşe Yarar Bir Şey
2017
Lise arkadaşlarıyla 25 yıl sonra ilk defa buluşmak üzere bir tren yolculuğuna çıkan Leyla, trende Canan adında bir hemşire adayı ile tanışır. Canan'ın sakat bir adam olan ve hayatına son vermek isteyen Yavuz'a yardım etmeye gidiyor olması Leyla'nın yüreğine dokunur. Bu yolculuk her ikisinin de hayatında büyük izler bırakacaktır.
Kosmos
2009
Başrollünde oyuncu Cüneyt Yalaz yer aldığı, yönetmenliğini Reha Erdem üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kosmos isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0