up
ara
profil foto
Deepak Chopra

Deepak Chopra

kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Geçmiş ve gelecek imgelemin içindedir; gerçeklik ise bu anın içindedir.
ataç ikon Güç , Özgürlük ve Lütuf
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Dünya atmosferindeki bir elektrik fırtınası beynimizin sinaptik ağındaki aynı elektrik fırtınasıdır. Beynimizde bu düşünce olarak sonuçlanır, dışarıda ise gökyüzündeki yıldırım olarak görülür.
ataç ikon Güç , Özgürlük ve Lütuf
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Güç bir durum karşısında olumlu veya olumsuz olmanız gerekmez. Zor durum karşısında hep pozitif olmak yapaydır, öyle değil mi? Her zaman olumlu olsaydım öncelikle çok sıkıcı bir insan olurdum. İkincisi korkunç derecede tuhaf görünürdüm. Üçüncüsü kimse benimle birlikte olmak istemezdi. Zor durumlar karşısında hep olumsuz olmak da bir o kadar gariptir. Adamı tamamen kendinden bezdiren, çileden çıkartan bir olumsuza dönüşürdüm sadece. En iyisi doğal olmaktır.
ataç ikon Güç , Özgürlük ve Lütuf
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Dünya sizin kendi yorumlarınızın kurgusudur.
ataç ikon Güç , Özgürlük ve Lütuf
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
kitap pınarım

kitap pınarım

@kitappinarim

Tıpkı güzel bir gündoğumunun bulutların arkasında saklanmış olabileceği gibi, kendi içsel mutluluğumuz da gündelik kaygılarımızın arkasına öyle saklanmıştır.
ataç ikon Güç , Özgürlük ve Lütuf
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Karartı

Karartı

@kararti

Kendi kendinin koruyucusu olabilirsin. Bunu hisset. Bu senin yolculuğun. Eğer ilk adımı atarsan her şey değişecek. İçindeki boşluğu doldurmak için korkulara ihtiyaç duyuyorsun ama onlar gerçek değil. İçinde bir boşluk yok aslında. İçinde sana güç veren bir parçanla irtibatını kaybettin, hepsi bu.
ataç ikon Ruh İkizi (Sonsuz Bir Aşkın Romanı)
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Ve mutluluk bir kibrit çöpü, artık ne kadar yanarsa... paylaşım fotoğrafı
"Ve mutluluk bir kibrit çöpü, artık ne kadar yanarsa..."
Sebepsiz mutlu olun, çocuklar gibi. Mutluluğunuzun bir sebebi varsa, başınız dertte demektir. Çünkü o sebep elinizden alınabilir.

Deepak Chopra-ABD'li hekim, konuşmacı, yazar.
Deepak Chopra
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Yeter ki İste
2004
Barış Tek Yoldur kitabının da yazarı Barış Tek Yoldur ve Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Yeter ki İste kitabı Kişisel Gelişim, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Omega yayınevinden 2004 yılında 9789754685220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeter ki İste isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ceyda Tercan çevirmiştir. Yeter ki İste kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Barış Tek Yoldur
2006
Yeter ki İste ve Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Barış Tek Yoldur kitabı Deneme (Çeviri), Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2006 yılında 9789751024336 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Barış Tek Yoldur isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ayşe Aslı Özer çevirmiştir. Barış Tek Yoldur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu
2004
Yeter ki İste kitabının da yazarı Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitabı Aşk Romanı, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2004 yılında 9789751022073 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Şule Özsoy çevirmiştir. Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Koşulsuz Yaşam
2008
Yeter ki İste kitabının da yazarı Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Koşulsuz Yaşam kitabı Psikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9789751009395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Koşulsuz Yaşam isimli kitap 310 sayfadan oluşuyor. Koşulsuz Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen, Gözlerinde Yıldızlarla
2011
Yeter ki İste kitabının da yazarı Yeter ki İste ve Barış Tek Yoldur kitaplarının da yazarı Deepak Chopra tarafından kaleme alınan Sen, Gözlerinde Yıldızlarla kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055524432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen, Gözlerinde Yıldızlarla isimli kitap 32 sayfadan oluşuyor. Sen, Gözlerinde Yıldızlarla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Seven Spiritual Laws of Success
2007
Başrollünde oyuncu Deepak Chopra yer aldığı, yönetmenliğini Ron Frank üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Seven Spiritual Laws of Success isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Beyond
2012
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Suri Krishnamma üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beyond isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Thrive
2011
Başrollünde oyuncu Deepak Chopra yer aldığı, yönetmenliğini Steve Gagné üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Thrive isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0