up
ara
profil foto
İhsan Özdemir

İhsan Özdemir

Akıl Nedir?
2013
Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış ve Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış kitaplarının da yazarı İhsan Özdemir tarafından kaleme alınan Akıl Nedir? kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Serencam Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786058638525 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akıl Nedir? isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Akıl Nedir? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış
2009
Akıl Nedir? kitabının da yazarı Akıl Nedir? ve Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış kitaplarının da yazarı İhsan Özdemir tarafından kaleme alınan Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mola Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786054611089 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış isimli kitap 346 sayfadan oluşuyor. Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış
2008
Akıl Nedir? kitabının da yazarı Akıl Nedir? ve Birinci ve Yirmi Yedinci Sözlere Mütevazı Bir Bakış kitaplarının da yazarı İhsan Özdemir tarafından kaleme alınan Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Serencam Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9786058638518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Haşir Bahsine Mütevazi Bir Bakış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İtiraflarım
1970
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan İtiraflarım kitabı Roman, Deneme (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789944184038 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İtiraflarım isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İhsan Özdemir çevirmiştir. Kitap Rahatsız Edici Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İtiraflarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnsan Ne ile Yaşar?
2005
İnsan ne ile yaşar adlı kitap, insanların manevi gelişim sürecinde kat ettiği yol ile dünyevi hayatında erdemli bir birey olmanın paralel ilişkide olduğunu bize sunuyor. Hırslarımızın, sabırsızlığımızın ve doyumsuzluğumuzun dizginlenmesi gerektiğini anlatan kitap bizim ilahi bir yola girdiğimizde huzuru bulacacağımızı nakşediyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0