up
ara
profil foto
Pelin Esmer

Pelin Esmer

Oyun
2005
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Pelin Esmer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oyun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11'e 10 Kala
2009
Başrollünde oyuncu Nejat İşler yer aldığı, yönetmenliğini Pelin Esmer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 11'e 10 Kala isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gözetleme Kulesi
2012
Başrollünde oyuncu Olgun Şimşek yer aldığı, yönetmenliğini Pelin Esmer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gözetleme Kulesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşe Yarar Bir Şey
2017
Lise arkadaşlarıyla 25 yıl sonra ilk defa buluşmak üzere bir tren yolculuğuna çıkan Leyla, trende Canan adında bir hemşire adayı ile tanışır. Canan'ın sakat bir adam olan ve hayatına son vermek isteyen Yavuz'a yardım etmeye gidiyor olması Leyla'nın yüreğine dokunur. Bu yolculuk her ikisinin de hayatında büyük izler bırakacaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0