up
ara
profil foto
Talip Karamahmutoğlu

Talip Karamahmutoğlu

Girdap
2008
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Girdap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Hikayem Var
2013
Başrollünde oyuncu Bülent yer aldığı, yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Hikayem Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mezarcı
2017
Almanya'da mezarcılık yaparak geçinen Ejder, babasının ölümünün ardından Türkiye'ye döner. Türkiye'de zengin ailelerin lüks yaşam alanlarını gördükten sonra mezarcılık alanında çığır açan, kişiye özel mezarlar tasarlamaya başlar.
Öğrenci İşleri
2015
Başrollünde oyuncu Bora Akkaş yer aldığı, yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Öğrenci İşleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Müsadenizle Büyükler
2018
Bir grup çocuk ormanda terk edilmiş köpeklere sahip çıkar onları beslemeye başlar.Burada ki köpeklerin varlığından rahatsız olan ve onları ortadan kaldırmaya çalışan kötü niyetli kişiler vardır.Çocuklar oturdukları sitenin güvenlik müdürü Hakan'ın da desteği ile bu kötü niyetli insanları engellemek için maceraya atılır.
Sen Küçüksün
2004
Başrollünde oyuncu Mahmut Hekimoğlu yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Küçüksün isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0