up
ara
profil foto
John Katzenbach

John Katzenbach

Selimealioglu

Selimealioglu

@selimealioglu

"...Kabustan uyanmak kolaydır . Peter," demişti .
" Ama kabusun dehşeti geçtikten sonra geride kalan düşünceler ve fikirler , kabusun kendisinden bile kötüdür . "
ataç ikon Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul)
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Esra Pektaş

Esra Pektaş

@esrapektas

"Bazen en komik sözler sadece senin duyduklarındır."
ataç ikon Kızıl 1-2-3
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
mediha

mediha

@daily

Bazen olaylar aklin kavrayıp üstesinden gelip bir kenara kaldırama­yacağı kadar fazla etkilidir. Çoğumuz uyum sağlarız ve aldır­madan yaşlanırız ama anılar bazılarının yakasını bırakmaz.
Bazı insanlar anılarI tarafından boğulur.
ataç ikon Sıradaki Sensin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Kazanmak, içimizdeki mutluluğu, kaybetmek ise karakterimizi ortaya çıkarıyor.
ataç ikon Tabu
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Sevcan demirel

Sevcan demirel

@sevcandemirel41

Suç, masumiyeti tadilattan geçirir.
ataç ikon Tabu
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Sunshine

Sunshine

@tarminajoseph

Hep elimden kaçan dünyadan mı, yoxsa yaşamaq zorunda qaldığım yapayalnız dünyadan mı daha çok nefret etdiğimi bilemiyorum.
ataç ikon Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul)
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Profesör
1970
Psiko Analist kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Profesör kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054629343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Profesör isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Profesör kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Psiko Analist
1970
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Psiko Analist kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786054188413 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Psiko Analist isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İpek İbik çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Psiko Analist kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul)
0
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629152 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Özkaya çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şizofren (O Seni Bulmadan Sen Onu Bul) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl 1-2-3
2013
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Kızıl 1-2-3 kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786054629749 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızıl 1-2-3 isimli kitap 466 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Enver Günsel çevirmiştir. Kızıl 1-2-3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tabu
2015
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Tabu kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054629909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tabu isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Tabu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cinayet Mevsimi
1985
Başrollünde oyuncu Kurt Russell yer aldığı, yönetmenliğini Phillip Borsos üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinayet Mevsimi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0