up
ara
profil foto
‹ John Verdon

John Verdon Kitapları

2010
Seri bir katil, kurbanlarına mektuplar göndererek bedel ödeme zamanlarının geldiğini söyleyip daha sonra hepsini aynı şekilde öldürüp kafalarını kesmektedir. Kurbanlardan birinin dedektif David Gurney'den yardım istemesiyle dedektifin bu esrarengiz cinayetleri çözme yolundaki macerası başlar.
0
Kurt Gölü kitabının da yazarı John Verdon tarafından kaleme alınan Fırtınada Yanacaksın kitabı Polisiye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9786059702942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırtınada Yanacaksın isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Fırtınada Yanacaksın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Kurt Gölü kitabının da yazarı John Verdon tarafından kaleme alınan Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabı Macera, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786054188895 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerini Sımsıkı Kapat isimli kitap 566 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Fırtınada Yanacaksın kitabının da yazarı John Verdon tarafından kaleme alınan Kurt Gölü kitabı Cinayet, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786059702249 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Gölü isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Kurt Gölü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Kurt Gölü kitabının da yazarı John Verdon tarafından kaleme alınan Peter Pan Ölmeli kitabı Macera, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786054629640 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Peter Pan Ölmeli isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Enver Günsel çevirmiştir. Kitap Tavsiye Ettiğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Peter Pan Ölmeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Kurt Gölü kitabının da yazarı John Verdon tarafından kaleme alınan Şeytanı Uyandırma kitabı Roman, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629251 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytanı Uyandırma isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Nail çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Şeytanı Uyandırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!