ara
Jojo Moyes

Jojo Moyes

Müjde Tekin

@mujdetekin

“Ama ben her şeyi planlamıştım! Yazılı bir karton bile hazırlamıştım!” Bacağımın zonklamasına aldırmamaya çalışarak özel kaplattığım kartonu uğraşarak ceketimin cebinden çıkardım, elimle düzelttim. DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI PARAMEDİKİ. “Bu ilişkimizin en önemli anlarından biri olacaktı! Sonradan hatırlayacağın ve ‘Aa, seninle JFK’de buluştuğumuz o günü hatırlıyor musun?’ diyeceğin anlardan biri.”
“Hala önemli bir an bu,” dedi, iyimserce. “Seni görmek çok güzel.”
“Beni görmek güzel mi?”
“Harika. Seni görmek harika. Kusura bakma. Bitkinim. Uyumadım.”
Bacağımı ovaladım. Bir dakika bakıştık. “Yararı yok,” dedim. “Tekrar gitmelisin.”
Sonsuza Dek Sen
kitaba 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum

Fatoş

@fatos628

Senden sonra ben diger serisi
Senden Önce Ben
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum

HÜLYA ARAS

@hulyaaras

Hala mucizelere inanmıyorsanız, durup bir kez daha düşünün ...
Senden Önce Ben
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

melankolik

@melankolik

Bir insan kendini ancak evden uzaktayken yeniden keşfedebilirdi.
Sevgilimden Son Mektup
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

melankolik

@melankolik

Hayatta karmaşık olmayan hiçbir şey yoktur Rory. Sonunda hepimiz bir şeylerden ödün vererek uzlaşmaya varırız.
Sevgilimden Son Mektup
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Senden Önce Ben
2012
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
Sonsuza Dek Sen
0
Senden Önce Ben efsanesinin son kitabı… Lou Clark New York’ta yeni bir hayata başlamaya hazır. Will’in söylediği gibi artık hayatını “cesurca yaşayabileceğine” inanıyor. Ambulans Sam ile aradaki binlerce kilometreye rağmen ilişkilerini canlı tutabileceğini düşünüyor. İşvereninin iyi bir adam olduğuna ve karısının ondan bir sır sakladığına emin. Zenginlerin dünyasında kendini işine adıyor, Beşinci Cadde ve Vintage Giysi Mağazası arasında hayallerini aramaya devam ediyor. Ve tam bu sırada tüm hayatını altüst edecek biriyle tanışıyor. Josh... ona geçmişinden bir erkeği anımsatıyor ve bu Lou’nun canını çok yakıyor. Hayata bir defa geldiğimizi ve onu cesurca yaşamamız gerektiğini, bazen imkânsız bir aşk masalı hatırlatır bize... “Bu gerçek bir zafer.” Heat “Neşe dolu bir hikâyeye mükemmel bir son.” Daily Express “Sonsuza dek en sevdiğimiz yazarlardan ve en mükemmel kitaplardan biri olarak kalacak. ‘’Look“ Louisa bir rüya karakteri ve elbette büyük bir klasik olacak.” Daily Mail
Sevgilimden Son Mektup
2012
Çok kuvvetli bir yasak aşk ve yıllar sonra aynı kaderi paylaşan başka bir kadının bulduğu o yasak aşkın mektupları.. Talihsiz bir şekilde birbirinden kopmak zorunda kalmış iki insanı, mektupları bulan ve aynı kaderi paylaşan gazeteci kız birleştirecektir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0
SAYFA EDİTÖRÜ