up
ara
profil foto
Alexandre Dumas

Alexandre Dumas

Büşra Rümeysa

Büşra Rümeysa

@busrarumeysa

"Yalnızca bir kılıç darbesi" diyordu filozof, "sonra tatlı düşlerim başlayacak."
ataç ikon Siyah Lale
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
şahin özkına

şahin özkına

@sahinozkina

Her meyvenin bir kurdu olduğu gibi, her insanın da yüreğinin derinliklerini kemiren bir tutku vardır.
ataç ikon Monte Kristo Kontu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
OmTm

OmTm

@omtm

Bugün kaybedilmiş olan, gelecekte de kaybedilmiş demek değildir.
ataç ikon Üç Silahşörler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
OmTm

OmTm

@omtm

İnsanlar hiç tanımadıkları, belki varlıklarından bile haberdar olmadıkları insanların çıkarları için, birbirlerini öldürmekten çekinmiyorlardı.
ataç ikon Üç Silahşörler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
OmTm

OmTm

@omtm

Mertlik düşmanda bile saygıyla karşılanır.
ataç ikon Üç Silahşörler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
dame

dame

@birrabis

Monte Kristo Kontu
Bu dünyada ne saadet ne de mutsuzluk vardır. Sadece en büyük ümitsizliği tadan insanlar en büyük saadeti hissedebilir. Yaşamın ne kadar güzel bi şey olduğunu anlayabilmek için ölümü arzulamış olmak gerekir.
-Bekle ve ümit et.-
ataç ikon Monte Kristo Kontu
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Binbir Hayalet
1970
Siyah Lale ve Üç Silahşörler Kralın Hizmetinde kitaplarının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Binbir Hayalet kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944883245 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Binbir Hayalet isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Alev Özgüner çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Binbir Hayalet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Lale
1970
Binbir Hayalet kitabının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Siyah Lale kitabı Başarı, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789756107263 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Lale isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Onur Şen çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Lale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Silahşörler Kralın Hizmetinde
1970
Binbir Hayalet ve Siyah Lale kitaplarının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Üç Silahşörler Kralın Hizmetinde kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Erdem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755011172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Silahşörler Kralın Hizmetinde isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Üç Silahşörler Kralın Hizmetinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Demir Maske
2017
Binbir Hayalet ve Siyah Lale kitaplarının da yazarı Alexandre Dumas tarafından kaleme alınan Demir Maske kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Çocuk yayınevinden 2017 yılında 9799753627756 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demir Maske isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Demir Maske kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Monte Kristo Kontu
0
Alexandre Dumas'ın yazdığı tarihi kurgu romanı Monte Kristo Kontu'nda haksız yere tutuklanarak yıllarını hücrede geçirdikten sonra kaçmayı başaran ve zengin olarak intikam almak üzere geri dönen Edmond Dantes'in hikayesi anlatılıyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0