up
ara
profil foto
Öykü Karayel

Öykü Karayel

Bulantı
2015
Başrollünde oyuncu Ercan Kesal yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bulantı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşe Yarar Bir Şey
2017
Lise arkadaşlarıyla 25 yıl sonra ilk defa buluşmak üzere bir tren yolculuğuna çıkan Leyla, trende Canan adında bir hemşire adayı ile tanışır. Canan'ın sakat bir adam olan ve hayatına son vermek isteyen Yavuz'a yardım etmeye gidiyor olması Leyla'nın yüreğine dokunur. Bu yolculuk her ikisinin de hayatında büyük izler bırakacaktır.
Toz
2016
Vedat eden annesinin vasiyetini gerçekleştirmek için kardeşleriyle beraber memleketi Afganistan'a giden Azra adında bir genç kız burada ailesinden kalan bir günlük bulur ve geçmişe doğru büyük aile sırlarıyla dolu bir yolculuğa çıkar.
Put Şeylere
2018
Benzersiz fantastik filmleriyle tanıdığımız Onur Ünlü'nün Chiangir'de yaşayan bir grup sanatçının serüvenini anlatan filmi.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0