up
ara
profil foto
Mikhail Naimy

Mikhail Naimy

İrem Yalın

İrem Yalın

@iremyalin

"Gıdaklayan erdemden uzak durun yoldaşlarım. Utancınızı konuşturmadığınız gibi şerefinizi de konuşturmayın. Gıdaklayan bir şeref sükunet içinde olan bir şerefsizlikten daha kötüdür Gürültülü bir erdem sağır bir adaletsizlikten daha kötüdür."
ataç ikon Mirdad'ın Kitabı
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

 Sevgi ALLAH' ın yasasıdır. paylaşım fotoğrafı
" Sevgi ALLAH' ın yasasıdır."
Sevginin kimsenin onu göklere çıkarmasına ihtiyacı yoktur. Sevgi, kendi değerini bulduğu yürekleri çıkarır göklere..

Mikhail Naimy-Lübnanlı yazar.
Mikhail Naimy
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
8 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

YERYÜZÜNÜN SORUSU.... paylaşım fotoğrafı
YERYÜZÜNÜN SORUSU....
- Ben de ebediyen yeryüzünden kopmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim efendim ..?

Mirdad : “ Yeryüzünü ve onun çocuklarını severek…” Yeryüzüyle hesaplaşmanızın tek bakiyesi SEVGİ olduğunda, dünya da sizi borcundan azat edecektir…

Mikhail NAIMY -Lübnanlı yazar.
Mikhail Naimy
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Mirdad'ın Kitabı
0
Mirdad'ın Kitabı kitabının da yazarı Mikhail Naimy tarafından kaleme alınan Mirdad'ın Kitabı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arıtan Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789757582953 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mirdad'ın Kitabı isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nelda Bayraktar çevirmiştir. Mirdad'ın Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mirdad'ın Kitabı
2007
Mirdad'ın Kitabı kitabının da yazarı Mikhail Naimy tarafından kaleme alınan Mirdad'ın Kitabı kitabı Parapsikoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9786055890148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mirdad'ın Kitabı isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Mirdad'ın Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0