ara
Paulo Coelho

Paulo Coelho

Paulo Coelho Kimdir?

Bu kişi için henüz kısa açıklama eklenmedi.

Paulo Coelho Resimleri

Paulo Coelho Hayatı

Henüz eklenmemiştir

Paulo Coelho Hakkında Kısa Bilgiler ve Yorumlar

Gökhan Karabulut : Onu okurken bir psikologtan yardım alıyormuşum hissi veriyor bana, her cümlesinde etkileniyorum müthiş bir beyin gücü kullanıyor, okumadığım bir kitabı kalmamalı dediğim bir yazar
Nil☕: Çıkardığı bir çok kitabı çok severek okudum. Simyacı ile bana kitap okumayı sevdiren bir yazardır. Fakat son çıkardığı kitapları daha çok popüler olma kaygısı taşıyor gibi geldi bana. Ve yazım tarzı da her zaman aynı. Popüler konuları seçip çoğunluğu yakalamaya çalışıyor gibi geliyor bana. Elbette ki her yazım eserine olduğu gibi Coelho'nun da eserlerine ve kendisine saygım sonsuz. Fakat son çıkardığı 3-4 kitabını okumuyorum. Okumak içimden gelmiyor artık.
Pelin Tezal: Kariyerinin ilk yıllarına şarkı sözü yazarak başlamış ve bu yünde Brezilya'da ünlü olmuştur.
Ayşegül Mayıs: "Ok ancak geri çekerek atılır. Hayat seni zorluklarla geri çekiyor ise daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir." şeklinde gazları bolca veren yazardır.
Ayşegül Mayıs: "sadece üç şey hayatımızı değiştirir; düşler , acı ve aşk" diye hayatı özetlemiştir.
Ayşegül Mayıs: İnsan psikolojisinden anlayan, insanı sıkmadan güzel betimlemeler yapabilen yazardan birisidir. Popüler olmasındaki neden fikrimce her yaş ve kültür seviyesindeki insana hitap ediyor oluşudur. Çok edebi eserler beklemeden okunursa, özellikle genç okurlar çok beğeneceklerdir.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Paulo Coelho ile ilişkili 35 kitap, 1 dizi, bulundu.
SAYFA EDİTÖRÜ