ara
Stephenie Meyer

Stephenie Meyer

Stephenie Meyer Kimdir?

Bu kişi için henüz kısa açıklama eklenmedi.

Stephenie Meyer Resimleri

Stephenie Meyer Hayatı

Henüz eklenmemiştir

Stephenie Meyer Kitapları

Yeniay
34 7.2
Göçebe
33 8.8
Bilim kurgu dünyasının parlayan yıldızlarından biri. Filmi de çekildi elbette ama hayal dünyama kimseyi sokmam diyorsanız muhteşem. Duygusal yönü de ağır bir fantastik kurgu.

Stephenie Meyer Filmleri

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma (2010)
1 7.3
Vampir Edward ile kurtadam Jacob arasında kalan Bella'yı zor bir seçim beklemektedir. Bir yandan kendisi için en doğru kararı düşünürken bir yandan da Seattle'ı tehdit eden ve birçok ölüme sebep olan kinci bir vampirden korunmanın yollarını arar.
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 (2011)
0 7.6
Edward ve Bella tüm engellere rağmen evlenirler. Hayallerden çok öte de geçen günlerin ardından Bella'nın hamile olması, kurtların peşlerine takılmasına yol açıyor.
Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 (2012)
0 7.8
Alacakaranlık Efsanesi'nin son filmi olan bu filmde, Bella and Edward, kızları Renesmee'yi Volturi'nin kulağına gidebilecek yalan iddialardan korumak zorundadırlar. Bunun üzerinde Cullen’lar tüm vampir klanlarına bir çağrı göndererek hepsini bir araya toplamaya karar verirler.
Alacakaranlık (2008)
2 7.4
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0
SAYFA EDİTÖRÜ