ara
Suzanne Collins

Suzanne Collins

Suzanne Collins Kimdir?

Bu kişi için henüz kısa açıklama eklenmedi.

Suzanne Collins Resimleri

Bu kitap için henüz resim eklenmedi.

Suzanne Collins Hayatı

Henüz eklenmemiştir

Suzanne Collins Filmleri

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 (2015)
11 8.1
Panem halkı, Katniss Everdeen'in önderliğinde hükümete karşı olan direnişlerini sürdürmektedir. Katniss'in yakın arkadaşları Başkan Snow'a suikast düzenlemek için tehlikeleri göze alarak bölgeden ayrılırlar. Başkan Snow'un ise tek hedefi Katniss Everdeen'dir.
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak (2013)
4 8.3
Katniss ile Peeta Açlık Oyunları'nı kazanarak evlerine dönmeye hak kazanırlar. Ancak öncesinde tüm bölgeleri gezmelerini gerektiren bir zafer turu yapmaları gerekmektedir. Gittikleri her bölgede ayaklanmanın ilk işaretlerini gören Katniss, yakında büyük bir başkaldırının ve direnişin başlayacağını anlar.
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1 (2014)
5 8.3
Oyunlardan sonra Katniss Everdeen, evinin bulunduğu 12. Bölge'nin yıkıma uğradığını öğrenir. Artık yeraltında yaşamaya başlamış olan insanlar hükümetin bu yıkıcı politikasına karşı direnmektedir. Halk Katniss Everdeen'i umut kaynağı olarak görürken Katniss'in ise tek istediği öncelikle Peeta'yı kurtarabilmektir.
Açlık Oyunları (2012)
13 8.1
Açlık Oyunları, Panem'in on iki bölgesinin her birinden iki gencin rasgele seçilip, birbirleriyle ölümüne yarıştırıldıkları bir televizyon yarışmasıdır. Katniss Everdeen, küçük kızkardeşinin seçildiği bu yarışmada, onun yerini almak için gönüllü olur.
Charlie Noades R.ı.p (2011)
0 0.0
8/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0
SAYFA EDİTÖRÜ