up
ara
profil foto
Umur Bugay

Umur Bugay

Türk Küçükleri
2013
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Umur Bugay tarafından kaleme alınan Türk Küçükleri kitabı Eğlence, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789752200074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Küçükleri isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Türk Küçükleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoksul
1986
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Zeki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yoksul isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Duruşma
1999
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Yalçın Yelence üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duruşma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çöpçüler Kralı
1977
Mahallenin çöpçüsü olan Apti Şakrak, temizlikçi kız Hacer’e aşıktır. Apti’nin amiri olan Zabıta Şakir’de aynı kıza aşıktır fakat annesi bu kızla evlenmesine bir türlü izin vermez. Hacer ise ne en iyi fırsatı yakalayıp bir şekilde evlenmek derdindedir. Fakat Apti’nin bir gecede şöhreti yakalaması olayları değiştirecektir.
Rus Gelin
2002
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Alasya üstlendiği film Türk türünde izleyicisini bekliyor.Türk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rus Gelin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Davacı
1986
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Zeki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Davacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0