up
ara
profil foto
Barış Bıçakçı

Barış Bıçakçı

tahta at

tahta at

@tahtaat

Fotoğraftaki Barış Bıçakçı değildir, Bizim Büyük Çaresizliğimiz filminin yönetmenin Seyfi Teoman'dır. Barış Bıçakçı'ya ait herhangi bir fotoğraf bulunmamakla birlikte, İzafi dergisi yazardan izinsiz bir şekilde fotoğrafına dergide yer vermiş ve bu durum görünmek istemeyen yazara saygısızlık yapıldığı nedeniyle tepkiyle karşılanmıştır.
Barış Bıçakçı
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Deniz Maria Çetin

Deniz Maria Çetin

@denizmariacetin

Bana, insan yalnızca kendini anlayabilirmiş gibi geliyor. O da zaman zaman.
ataç ikon Bizim Büyük Çaresizliğimiz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
eskikafalıinsan

eskikafalıinsan

@eskikafaliinsan

Seyrek Yağmur
ataç ikon Seyrek Yağmur
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
İrem Temizkan

İrem Temizkan

@iremtemizkan

"Kendi içini göremeyen, orada ne rezil şeyler olduğunu bilmeyen kendi içinden çıkamaz."
ataç ikon Baharda Yine Geliriz
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 1 yorum
mstfats (@mustafaatas89)
tuttum
29.08.18 beğen cevap
Duygu

Duygu

@clarissa

Her ironi bir hayal kırıklığını gizler...
ataç ikon Seyrek Yağmur
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Duygu

Duygu

@clarissa

O da değişmek istiyor, diye düşünüyor Rıfat, artık sadece bir deli olmak istemiyor, bunun için kitap okuyor. Ama tabii kendini korumak için de okuyor olabilir, deliliğini sürdürmek için.
ataç ikon Seyrek Yağmur
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Gül Tanrıverdi

Gül Tanrıverdi

@gultanriverdi899

Zaten hayat da yere çakılana kadar yaşanan bir şeydi."

Barış Bıçakçı
Barış Bıçakçı
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 1 yorum beğen ikon
Rukiye Dundar (@rukiyedundar)
?????
16.03.18 beğen 1 cevap
Sinek Isırıklarının Müellifi
1970
Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra kitabının da yazarı Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınan Sinek Isırıklarının Müellifi kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750509636 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinek Isırıklarının Müellifi isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Sinek Isırıklarının Müellifi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra
1970
Sinek Isırıklarının Müellifi kitabının da yazarı Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınan Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750505850 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Barış Bıçakçı Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Süre Yere Paralel Gittikten Sonra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizim Büyük Çaresizliğimiz
1970
Sinek Isırıklarının Müellifi kitabının da yazarı Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınan Bizim Büyük Çaresizliğimiz kitabı Roman (Yerli), Dostluk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789750502637 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bizim Büyük Çaresizliğimiz isimli kitap 167 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bizim Büyük Çaresizliğimiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aramızdaki En Kısa Mesafe
2002
Sinek Isırıklarının Müellifi kitabının da yazarı Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınan Aramızdaki En Kısa Mesafe kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2002 yılında 9789750501487 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aramızdaki En Kısa Mesafe isimli kitap 99 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aramızdaki En Kısa Mesafe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Veciz Sözler
0
Sinek Isırıklarının Müellifi kitabının da yazarı Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınan Veciz Sözler kitabı Roman, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750500275 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veciz Sözler isimli kitap 111 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Veciz Sözler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşe Yarar Bir Şey
2017
Lise arkadaşlarıyla 25 yıl sonra ilk defa buluşmak üzere bir tren yolculuğuna çıkan Leyla, trende Canan adında bir hemşire adayı ile tanışır. Canan'ın sakat bir adam olan ve hayatına son vermek isteyen Yavuz'a yardım etmeye gidiyor olması Leyla'nın yüreğine dokunur. Bu yolculuk her ikisinin de hayatında büyük izler bırakacaktır.
Sence kaç puan almalı?
8
2 oy
0