ara
Gary Oldman

Gary Oldman

Gary Oldman Kimdir?

Bu kişi için henüz kısa açıklama eklenmedi.

Gary Oldman Resimleri

Bu kitap için henüz resim eklenmedi.

Gary Oldman Hayatı

Henüz eklenmemiştir

Gary Oldman Filmleri

Nil By Mouth (1997)
0 0.0
Batman Başlıyor (2005)
0 8.4
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (2004)
0 9.0
Harry Potter, bir yandan akrabalarıyla zor zamanlar geçirirken bir yandan da kendisini Lord Voldemort'un ve yandaşlarının planladığı kötülüklerden korumak zorundadır. Sirius Black adındaki bir adamın Harry'yi öldürmek için Azkaban hapishanesinden kaçtığı bilgisi yayılır.
Harry Potter ve Ateş Kadehi (2005)
0 9.2
Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts’taki dördüncü yılı büyük bir yarışma ile açılır. 3 okul arasında gerçekleşecek olan yarışmaların katılımcılarından biri de Harry'dir. Tuzaklarla dolu olan bu yarışmalarda Lord Voldemort'un da parmağı olduğu ortaya çıkar.
Leon Sevginin Gücü (1994)
16 9.3
12 yaşındaki Mathilda, ailesi öldürüldükten sonra profesyonel bir katil olan Leon'un evine sığınır. Son derece duygusuz ve soukkanlı biri olan Leon'un yavaş yavaş Mathilda'ya sevgi beslemeye başlamasıyla, ikili arasında sıradışı bir dostluk başlar.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0
SAYFA EDİTÖRÜ