up
ara
profil foto
Thomas Brodie-Sangster

Thomas Brodie-Sangster

Gülem Sara Erhan

Gülem Sara Erhan

@lordgolemord

Thomas'la bir çok kişinin aksine Phineas ve Ferb'ün dublaj kadrosuna bakarken tanıştım. O zaman bu kadar hayranı değildim. Daha sonra Game of Thrones'da başladı hayranlığım. Kimsenin dikkatini çekmeyen bu çocuk benim hayatımın bir parçası oldu. Labirent serisinin kitaplarını okuduğumda filmden haberim yoktu. Daha sonra filmin çıkacağını öğrendim. Ve bir baktım en sevdiğim kitap karakterini Thomas canlandırıyor. Şu anda en sevdiğim oyuncu. Ve sırf onunla tanışmak için Londra'daki tiyatrolarına gitmeye çalışıyorum
Thomas Brodie-Sangster
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Sihirli Dadı
2006
Başrollünde oyuncu Emma Thompson yer aldığı, yönetmenliğini Kirk Jones üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sihirli Dadı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Birlik
2007
Başrollünde oyuncu Colin Firth yer aldığı, yönetmenliğini Doug Lefler üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Birlik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tristan Ve Isolde
2006
Başrollünde oyuncu Mark Strong yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Reynolds üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tristan Ve Isolde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nowhere Boy
2010
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Sam TaylorJohnson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nowhere Boy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Emanet!
2003
Başrollünde oyuncu Giovanna Mezzogiorno yer aldığı, yönetmenliğini Giacomo Battiato üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emanet! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0