ara

Kayıp Ruhlar Kulübü - Ruhlar Kayboluyor

Kayıp Ruhlar Kulübü - Ruhlar Kayboluyor Konusu ve Özeti

Kayıp Ruhlar Kulübü - Ruhlar Kayboluyor
Yayınevi: Bu Yayınevi
ISBN: 9786053560180
Sayfa: 304 sayfa
Serüven asıl şimdi başlıyor!Gizemlerle örülü, inanılmaz bir dünyanın kapıları aralanıyor.7 kitaplık Kayıp Ruhlar Kulübü serisinin başlangıcını teşkil eden Ruhlar Kayboluyor' da ara boyutlardan birine düşerek korkunç varlıklarla yüz yüze gelen yedi kişiyle tanışacak, kurtulmak için verdikleri mücadeleye tanık olacaksınız.Dünya bir daha asla eskisi gibi olmayacak!
Kayıp Ruhlar Kulübü - Ruhlar Kayboluyor kitabı Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde yer almaktadır.

Kayıp Ruhlar Kulübü - Ruhlar Kayboluyor - S41

Ama alnında bir göz –Ra’nın Gözü– varsa, annesiyle babası neden göremiyordu? Görseler bu konuda bir şey söyler, ya da şimdikinden bile dehşetli çığlıklar atarlardı, öyle değil mi? Bunun da yanıt bekleyen sorulardan biri olduğunu düşündü. İç geçirdi. Çözülmesi gereken bir yığın soru, bir o kadar da sorun vardı önünde. Ve gözleri olmasa da hepsinin üstesinden gelmeliydi.
Aşkın Güngör tarafından eklenmiştir.
399
KİTAP
Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar
Okurları gerçek dünyadan koparıp bambaşka diyarlara götüren, hayal gücünün sınırsızlığını kanıtlar nitelikteki en iyi fantast...
12
KİTAP
Şehir Fantastiği
Fantastik edebiyatın modern şehir yaşamına uygulanmış en güzel örnekleri bu kitaplarda bulunabilir. Fantastik edebiyat tutkun...
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0