ara

Ayak İzlerim

Ayak İzlerim Konusu ve Özeti

Ayak İzlerim
Yayınevi: Destek Yayınları
ISBN: 9786054771929
Sayfa: 240 sayfa
OKUR ÖDÜLLERİ 2013 KİŞİSEL GELİŞİM KATEGORİSİ BİRİNCİSİ

Hayat uzun ve çetrefilli bir yol…

Birçoğunuz bu şartların kurbanı olduğu bilinciyle uyurgezer olarak yürüyor… Artık dönüşüm zamanı geldi de geçiyor. Bu yolun çıkmazları ve çukurlarında kaybolmak yerine, daha önce bunların her türünü deneyimlemiş bir farkındalık yolcusunun ayak izlerinin rehberliğinde yola çıkarak, kendi özgün patikanızı oluşturmanın güvenli sularında yüzebilirsiniz.

Bu kitap, yaşamın sırlarını çözmek ve kendinize yeni farkındalıklar katmak için çıktığınız cesaret isteyen farkındalık yolculuğunuzdaki her adımınızda yolunuza ışık tutmak için yazıldı…

Gerçeğinizin farkına vararak hayatınızın kurbanı değil efendisi olmaya, olmazlarınızı olurlara çevirmeye, başkalarının eskilerini soyunup kendi yenilerinizi giyinmeye, sevginin kucağında daha yüksek titreşimli bir hayata uyanmaya hazır mısınız?

Nermin Yusufi Can

@nerminyusufican

Okuduğum en güzel kişisel gelişim kitaplarından biri..Kafanızda bu konuyla uçuşan bir çok sorunun cevabını aldığınız,akıcı ,anlaşılır anlatımıyla kolayca okunabilen,önemli rehber kitap.Kütüphanenizde muhakkak olmalı.
Ayak İzlerim
kitaba 10 verdi
5 beğen · 1 yorum
gamze emanet (@gamzeemanet)
Hayatın getirtdiklerini takip etmekle ne kadar hata yapmışım oysa takip etmem gereken ayak izlerimmiş farkına varmam da büyük payı olan Erkan hocama sonsuz teşekkürler
27.12.13 beğen cevap

Ayak İzlerim - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
9.5/10
8 oy
Sence kaç puan almalı?
0