up
ara
profil foto

Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal

Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal Konusu ve Özeti

Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055092832 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Nemesis Kitap
ISBN: 9786055092832
Sayfa: 272 sayfa
Kızıl Dosya ve Dörtlerin Yemini kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine ulaşan Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes serisine kısa hikâyeler yazarak devam etmiştir. Birçok eleştirmen, yazarın kısa hikâyeler yazmakta daha başarılı olduğu konusunda hemfikirdir. Altı öykünün bir araya geldiği Bohemya'da Skandal, ünlü dedektifin hayranlarına macera dolu bir yolculuk vadediyor.

Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Korkmaz.

Korkmaz.

@kgk

Sherlock Holmes ondan hep 'kadın’ diye bahseder. Onu başka isimle andığını nadiren duymuşumdur. Holmes'un gözünde o, kendi hemcinslerinin tanımından daha üstündür. Irene Adler için aşka benzer duygular beslemiyordu. Onun soğuk, kesin ama saygıdeğer biçimde dengeli zihni için tüm duygular ve özellikle de o duygu, iğrenç şeylerdi.
ataç ikon Sherlock Holmes - Bohemya'da Skandal
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum