ara

Skandal Aşıklar

Skandal Aşıklar Konusu ve Özeti

Skandal Aşıklar
Yazar:
Çevirmen:
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786053435457
Sayfa: 320 sayfa
Basım Tarihi: 2015
Hangi kadın yeni tanıştığı bir adamla evlenir? Cesur bir kadın. Evelyn Cross itibarını, özgürlüğünü ve aşk umutlarını uzun zaman önce feda etmiştir. Artık İngiltere kırsalının ücra bir köşesinde hayatta kalma mücadelesi vermekte, önemsediği her şeyi yok edebilecek bir skandaldan kaçınmaktadır. Ta ki baştan çıkarıcı, yakışıklı bir vikont ona sayısız olanaklar sunarak evlilik teklif edene kadar…

Hangi adam yeni tanıştığı bir kadınla evlenir? Onurlu bir adam. Spencer Lockhart savaştan yeni dönmüştür. Vikontluk unvanını üstlenmeye ve kuzeninin Evelyn Cross'a yaptığı yanlışı düzeltmeye kararlıdır. Genç kadınla evlenmek, sorumluluk sahibi genç adamın ödeyeceği ufak bir bedeldir. Ancak onunla tanıştığında Evelyn'in hiç de beklediği gibi bir kadın olmadığını anlar. Tutku alevleri ikisini de yakarken, Spencer sorumluluklarını düşünemez hale gelecektir… Hangi çift tanıştıktan hemen sonra evlenir? Tutkularıyla skandal çıkarabilecek bir çift.

"Romans severler bu kitabı ellerinden bırakamayacak."
-Library Journal-
Çok Sevdim
Sophie Jordan'ı işte bu yüzden çok seviyorum. Yazarın kalemi,anlatımı beni büyülüyor. Okuyucuların bazıları çeviride problem olduğunu belirtmiş ancak ben farketmedim bile. Okurken beni bambaşka dünyalara sürükleyen bir yazar Sophie Jordan.
Düğün Gecesi roamanıdan sonra Skandal Aşıklar bence en iyi romanlarından idi. Düğün Gecesi'nin tadı vardı romanda.
Hikaye aşk,ihanet,fedakarlık temalarında işlenmiş idi. Serinin ilk kitabında Fallon'ın hikayesini okurken ikinci hikayemiz de Evelyn Cross'un hikayesi vardı. Evelyn Crooss'un hikayesinden daha çok etkilendim ve sevdim.
Konu Harlequin Romanlarında çok işlenen yetim çocuk ona sahip olmaya çalışan ebeveyn adayları vardı.
Skandal Aşıklar
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Skandal Aşıklar - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle