ara

Karlar DüşŸerken Konusu, Özeti ve Türleri

Karlar DüşŸerken
Hiçbir yere ait olmadığınızı ve sizi uzaklarda bambaşŸka bir hayatın beklediğini hissettiğiniz oldu mu? Ya da Hayallerinizin hayatınız hakkında gerçek şŸeyler.fısıldayabileceğini hiç düşŸündünüz mü?Cheyenne Christensen, annesi ve ablasıyla birlikte uzun yıllar şŸehir şŸehir dolaşŸtıktan sonra Whiskey Creek'te yeni bir yaşŸam kurar. Annelerinin yakalandığı amansız hastalık iki kız kardeşŸi birbirlerine yakınlaşŸtırdığı gibi, bu zamana kadar gizli kalmışŸ bir meseleyi de günyüzüne çıkarır.GeçmişŸi hakkında cevaplanmamışŸ soruları olan Cheyenne'in aklını kurcalayan bir diğer mesele ise, uzun yıllar içten içe sevdiği Joe ile ummadığı bir anda karşŸısına çıkan Amos kardeşŸlerin en büyüğü Dylan'dır. Mantığı ile duygularının arasında sıkışŸan Cheyenne, tutkuları için herkesi karşŸısına alıp büyük bir riske mi girecek yoksa yıllardır hayalini kurduğu sevginin peşŸinden mi gidecektir?

Minel Alya Bayr.

@daktilokiz

2 7.0
Puan: 6
Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Sanırım bu kitaptan önce çıkardığı kitapta da bu kitap da ki karakterden bahsediyor. Bir nevi devam kitabı niteliğinde. Okurken çok akıcıydı bazı satırlarda ise burası gereksiz yazılmış gibi derken alt satırı okuma isteme dürtüsü ile başa çıkmaya çalışıyorsunuz ki gerçekten isteyebileceğiniz türden bir olay değil. Bir günde bitirdim ben doğrusu 5 6 saatte bitti ve 6 saat içerisinde sizde kitabın baş karakteri Cheyenne gibi kararsızlar, dönüm noktalarından geçeceksiniz ve büyük ihtimal sonunda ; - ''Kız Doğru Olanı Seçti'' diyeceksiniz. Elinizde okuyacak kitabınız yoksa ve neşeniz yerinde ise okuyabileceğiniz türden bir roman
729 karakter
2 beğen · 2 yorum · kitap inceleme
GÜL TUFAN (@gul-tufan)
Notuma eklendi en kısa zamanda okuyacağım 26.01.17
Minel Alya Bayrak (@daktilokiz)
Simdiden iyi okumalar :) 26.01.17

aybike dönmez

@aybike-donmez

2 7.0
Puan: 8
Kitabın arka kapak yazısı ve kapak resmine kanıp da sıcacık romantik bir hikaye okuyacağınız yanılgısına düşmeyin ;çünkü kitabın içeriği ağır dram barındırıyor.Bol karakter barındıran ;ama esas Cheyenne ve ablası Prestley 'in hikayesi gibi.Ve hayatta olduğu gibi her karakterin kaybettiği bir durum vardı bana göre.Bu durum da anlatılan hikayeye gerçeklik katıyor.Ve yaş ortalaması 30 üstü olunca romantik kitaplarda olan triplerden ziyade daha olgun ilerliyor hikaye.Romantik ve duygusal tarz kitapların iyi örneklerinden.Yalnız "Sonbahar Kokusu" bu serinin ilk kitabı.
616 karakter
3 beğen · 0 yorum · kitap inceleme
0
Yeni kitabım Karlar DüşŸerken. Bakalım nasıl? @neokur