ara

Karlar Düşerken

Karlar Düşerken Konusu, Özeti ve Türleri

Karlar Düşerken
Yazar:
Yayınevi: Martı Yayınları
ISBN: 9786051860367
Sayfa: 480 sayfa
Basım Tarihi: 2016
Hiçbir yere ait olmadığınızı ve sizi uzaklarda bambaşka bir hayatın beklediğini hissettiğiniz oldu mu? Ya da Hayallerinizin hayatınız hakkında gerçek şeyler.fısıldayabileceğini hiç düşündünüz mü?

Cheyenne Christensen, annesi ve ablasıyla birlikte uzun yıllar şehir şehir dolaştıktan sonra Whiskey Creek'te yeni bir yaşam kurar. Annelerinin yakalandığı amansız hastalık iki kız kardeşi birbirlerine yakınlaştırdığı gibi, bu zamana kadar gizli kalmış bir meseleyi de günyüzüne çıkarır.

Geçmişi hakkında cevaplanmamış soruları olan Cheyenne'in aklını kurcalayan bir diğer mesele ise, uzun yıllar içten içe sevdiği Joe ile ummadığı bir anda karşısına çıkan Amos kardeşlerin en büyüğü Dylan'dır. Mantığı ile duygularının arasında sıkışan Cheyenne, tutkuları için herkesi karşısına alıp büyük bir riske mi girecek yoksa yıllardır hayalini kurduğu sevginin peşinden mi gidecektir?

Karlar Düşerken Resimleri

Bu kitap için henüz resim eklenmedi.

Karlar Düşerken - s41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle

Karlar Düşerken Kitap Listeleri

Bu kitap henüz hiçbir kitap listesine eklenmedi.

Minel Alya Bayrak

@daktilokiz

- Brenda Novak
7.3 (4 oy)
Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Sanırım bu kitaptan önce çıkardığı kitapta da bu kitap da ki karakterden bahsediyor. Bir nevi devam kitabı niteliğinde. Okurken çok akıcıydı bazı satırlarda ise burası gereksiz yazılmış gibi derken alt satırı okuma isteme dürtüsü ile başa çıkmaya çalışıyorsunuz ki gerçekten isteyebileceğiniz türden bir olay değil. Bir günde bitirdim ben doğrusu 5 6 saatte bitti ve 6 saat içerisinde sizde kitabın baş karakteri Cheyenne gibi kararsızlar, dönüm noktalarından geçeceksiniz ve büyük ihtimal sonunda ; - ''Kız Doğru Olanı Seçti'' diyeceksiniz. Elinizde okuyacak kitabınız yoksa ve neşeniz yerinde ise okuyabileceğiniz türden bir roman
Verdiği Puan: 6
2 beğen · 2 yorum · kitap inceleme ·
GÜL TUFAN (@gul-tufan)
Notuma eklendi en kısa zamanda okuyacağım 26.01.17
Minel Alya Bayrak (@daktilokiz)
Simdiden iyi okumalar :) 26.01.17

aybike dönmez

@aybike-donmez

- Brenda Novak
7.3 (4 oy)
Kitabın arka kapak yazısı ve kapak resmine kanıp da sıcacık romantik bir hikaye okuyacağınız yanılgısına düşmeyin ;çünkü kitabın içeriği ağır dram barındırıyor.Bol karakter barındıran ;ama esas Cheyenne ve ablası Prestley 'in hikayesi gibi.Ve hayatta olduğu gibi her karakterin kaybettiği bir durum vardı bana göre.Bu durum da anlatılan hikayeye gerçeklik katıyor.Ve yaş ortalaması 30 üstü olunca romantik kitaplarda olan triplerden ziyade daha olgun ilerliyor hikaye.Romantik ve duygusal tarz kitapların iyi örneklerinden.Yalnız "Sonbahar Kokusu" bu serinin ilk kitabı.
Verdiği Puan: 8
3 beğen · 0 yorum · kitap inceleme ·

Benzer Kitaplar

7.3/10
4 oy
Sence kaç puan almalı?
0
21 Ağustos
21:45
Atiker Konyaspor
Gençlerbirliği
25 Ağustos
21:45
Aytemiz Alanyaspor
Karabükspor
21:45
Galatasaray
Sivasspor
26 Ağustos
19:45
Yeni Malatyaspor
Antalyaspor
19:45
Beşiktaş
Bursaspor
21:45
Karabükspor
Trabzonspor
21:45
Kayserispor
Osmanlıspor
27 Ağustos
19:45
Medipol Başakşehir
Atiker Konyaspor
21:45
Akhisar Belediyespor
Kasımpaşa
21:45
Gençlerbirliği
Fenerbahçe
Tüm Süper Lig takımlarının maçları
Digiturk Sporun Yıldızı Paketi’nde.