ara

Biz, Ölümlüler

Biz, Ölümlüler Konusu ve Özeti

Biz, Ölümlüler
Yazar:
Yayınevi: Yabancı
ISBN: 9786059585224
Sayfa: 264 sayfa
Basım Tarihi: 2016
Ya SeçilmişŸ KişŸi değilseniz?Ya zombilerle, ruh emici hayaletlerle ya da o mavi parlak gözlü, ölüm getiren, yeni çıkan şŸey her ne ise onunla savaşŸması gereken kişŸi değilseniz?Ya sadece liseden mezun olmak, baloya gitmek ve birileri okulu tekrar havaya uçurmadan Henna'ya çıkma teklifi etmek isteyen Mickey gibiyseniz?Çünkü bazen her hafta bir yenisi yaşŸanan krizlerden daha büyük sorunlar da vardır ve bazen sıradan hayatınızdaki sıradışŸı şŸeyleri keşŸfetmeniz gerekir. Dağ aslanları en yakın arkadaşŸınıza tapıyor olsa bile.Ödüllü yazar Patrick Ness'in bu cesur romanı bize, olağandışŸılığın farklı şŸekillerde karşŸımıza çıkabileceğini hatırlatıyor. "Farklı, komik ve sevgi dolu bir hikâye. Kesinlikle kaçırılmamalı." -Kirkus Reviews-"Ness'in bilimkurgu romanı, uçarı fütürist fantezilerle dalga geçerken aynı zamanda sadece hayatta olmanın bile ne kadar önemli bir zafer olduğunu vurguluyor. Bu akıllarda kalıcı, duygusal ve okuru sık sık güldüren kitap kesinlikle başŸarılı olacak." -Booklist-"Zıpır esprileri sevenler ve alışŸılagelmişŸ hikâyeler yerine insanı düşŸündüren hikâyeleri tercih edenler, bu eşŸsiz ve zekice ele alınmışŸ kurguyu takdir edecektir." -School Library Journal-

aybike dönmez

@aybike-donmez

Yazar bize "Canavarın Çağrısı" kitabında yaptığı gibi fantastik bir hikaye anlatıyormuş gibi yapıp hayatın gerçeklerinden bahsediyor.Ve o vampirli,fantastik hikayeli hep yakışıklıçocuklar,güzel kızlar vs si olan kitap ve hikayelerle de arka planda dalgasını çok güzel geçiyor.Hikayesini de hayata yeni başlayan 18-19 yaşındaki insanlar üzerinden anlatıyor.Bunu yaparken de ebeveyn olmak,hayaller vs birçok konuyu yine kendi tarzıyla sorunları çok güzel ortaya koyarak yapıyor.
Biz, Ölümlüler Satın Al
kitaba 8 verdi
5 beğen · 0 yorum

Zehra Avcılar

@zehra-avcilar979

Biz Ölümlüler!
Akıcılığı baya iyi olmasına rağmen çok sıradışı bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Çok aşırı beğenmesemde, güzel bir kitaptı. 2 günde okudum. Okusanız da olur okumasanız da :)
Biz, Ölümlüler Satın Al
kitaba 9 verdi
2 beğen · 0 yorum

Biz, Ölümlüler - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle

Aybike Parlak

@aybike-parlak

"Hiç sorun değil arkadaşım." Derin bir nefes alıp kapısını tekrar açtı. "Dur da önce gidip şunları bir kutsayayım."

Elleri havada dışarı çıkarken, yüzlerce kedi ve bir dağ aslanı onu hayranlıkla izlediler.

-Sf. 74
Biz, Ölümlüler Satın Al
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
12 beğen · 0 yorum

CheshireCat

@cheshirecat

"ve bazen fikirlerden çok nesnelere ihtiyaç duyarsın."

sf. 14
Biz, Ölümlüler Satın Al
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

@

Biz, Ölümlüler Satın Al
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
beğeni · 0 yorum
8.2/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Kitaplar