up
ara
profil foto

Sıradaki Sensin

Sıradaki Sensin Konusu ve Özeti

Sıradaki Sensin
Profesör kitabının da yazarı John Katzenbach tarafından kaleme alınan Sıradaki Sensin kitabı Korku, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9786059702416 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sıradaki Sensin isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Sıradaki Sensin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Koridor Yayıncılık
ISBN: 9786059702416
Sayfa: 360 sayfa Basım Tarihi: 2017
O telefonu açtığın için, artık sen de kabusun bir parçasısın.

Bir gazetede muhabir olan Malcolm Anderson şehirdeki cinayetlerin haberlerini yaparken bir gün hiç beklenmedik bir telefon alır. Telefondaki ses ona kısa süre sonra işleyeceği cinayeti tüm detaylarıyla anlatmaya başlar ve tam da söylediği yerde ve saatte cebinde ‘Bir Numara’ yazan bir notla bir gencin cesedi bulunduğunda, bunun muazzam bir zekayla tasarlanmış cinayetlerin ilki olduğu anlaşılır. İzini bir gölge gibi kaybettiren bu psikopat bir anda Malcolm’ın ve tüm şehrin üzerine bir kabus gibi çöker.

Neden yalnızca onunla iletişime geçtiği sorusuyla boğuşan Malcolm, insanların korkularıyla beslenen bu sıra dışı seri katilin zihnini okuyabilmek ve ondan önce adım atabilmek için bir psikologla işbirliği yapar. Ve çok geçmeden hikayeyi tüm akıl almazlığı ve dehşetiyle medyayla paylaşan kişi olmakla kalmaz, aynı zamanda hikayenin kendisi olur.

“Malcolm’ın yerinde siz olsaydınız o dehşet verici oyunu gözlemleyen mi olurdunuz oynayan mı?
Sıradaki Sensin sizi hayatınızda karşılaşabileceğiniz en büyük ikilemlerinden biriyle baş başa bırakıyor.”

-Anthony Lewis-

Sıradaki Sensin - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
mediha

mediha

@daily

Bazen olaylar aklin kavrayıp üstesinden gelip bir kenara kaldırama­yacağı kadar fazla etkilidir. Çoğumuz uyum sağlarız ve aldır­madan yaşlanırız ama anılar bazılarının yakasını bırakmaz.
Bazı insanlar anılarI tarafından boğulur.
ataç ikon Sıradaki Sensin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
8/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0