ara

Ateş ve Buz (Buchanan, #7)

- Fire and Ice

Ateş ve Buz (Buchanan, #7) Konusu ve Özeti

Ateş ve Buz (Buchanan, #7)
Yazar:
Çevirmen:
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944823845
Sayfa: 352 sayfa
Basım Tarihi: 2010
Mizah ve gerilim yüklü bu romanda Garwood, okurlarına unutulmaz karakterleriyle adrenalin dolu bir maceraya dahil ediyor...-Romantic Times-Julie Garwood romantik kurgu alanında kendini kanıtlamış, güvenilir bir marka haline geldi...-People-Chicago'da bulunan yerel bir gazetede çalışmakta olan Sophie Summerfield Rose, büyük bir hikaye peşinde koşan kararlı ve enerjik bir muhabirdir. Patronu, 5K yarışına katılacak olan William Harrington hakkında yazmasını talep eder ve genç kadın bu kaba ve kendini beğenmiş adamla iki saati aşkın bir süre boyunca inanılmaz derecede sıkıcı bir görüşme yapmak durumunda kalır. Ertesi gün yarışta olanlar ise Sophie'nin Alaska'ya doğru bir maceraya sürüklenmesine neden olur.Bir FBI ajanı olan Jack MacAlister'ın görevi Sophie'yi korumaktır. Sophie ve Jack amansız Alaska topraklarındaki tehlikelere karşın tutku dolu bir yakınlık kurarlar. Aynı zamanda Alfa Projesi'nin saklı tutulan gizemini çözmeye çalışırlarken, ölümcül bir düşmanla karşı karşıya gelirler. Sophie aradığı büyük hikayeyi Alaska'da bulmakla kalmaz, aynı zamanda kendisi de bir hikaye konusu haline gelir.
Ateş ve Buz (Buchanan, #7) kitabı En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları listesinde yer almaktadır.

Müzeyem Adem

@conquerorssultan

Buchanan serisinin çoğu kitabını okumuş biri olarak, bunu vasat buldum. Bir yanda zor durumda olan bir kız, diğer yanda ise onu korumakla görevli FBI ajanı, yani serideki hikayelerin klasik başlangıç noktasından ilerlemiş hikaye yine. Her kitabı birbirinin aynı diyemem tabi ama yazarın kendini tekrar ettiği hissine kapılıyorsunuz. İşte bu yüzden ben bu romanı okurken pek keyif alamadım.
0 beğen · 0 yorum

Ateş ve Buz (Buchanan, #7) - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...