ara

Leylavinia

Birileri içinde değişik biri..

Leylavinia

@leylavinia

"Birbirimizi yeniden görene değin aradan çok uzun zaman geçebilir. Ama Alaska'dan tek parça dönebilirsem, benden haber alacağına emin olabilirsin. Sana önerdiğim şeyi tekrarlamak istiyorum; yaşam tarzında köklü bir değişiklik yapmalı, daha önce hiç duymadığın ya da yapmakta kararsız kaldığın türden şeylerin tamamını yapmaya başlamalısın. Çoğu insan kendilerini mutsuz eden koşullarda yaşıyor ve gene de bunun değiştirmek için hiçbir şey yapmıyorlar. Çünkü güvenli, rahat, rutin bir hayata koşullanmış durumdalar. Huzur veriyor gibi görünse de, insanın içindeki maceracı ruh için kesin olarak belirlemiş bir gelecekten daha yıkıcı bir şey düşünemiyorum. İnsan yaşama arzusunun özünde macera tutkusu yer alır. Yaşamın keyfi yeni deneyimlerdedir. Bu yüzden sürekli değişen bir ufuktan daha büyük keyif olamaz, her yeni gün yepyeni bir güneşin altında doğabilir."

Jon Krakauer
7 beğeni · 0 yorum

Leylavinia

@leylavinia

Diyoruz ki..
Ben iyi bir başlangıçtım sadece. Bazı insanlar sadece iyi bir başlangıç yapmasını bilirler, sıkılırlar, sürdüremezler.

Demiş Emrah Serbes. Ne de güzel demiş. Başlangıçlar hep bembeyaz, sonrası bıkkınlık, hayal kırıklığı..
10 beğeni · 3 yorum
Ervah-ı Ezel (@ervahiezel)
Bence de iyi demiş çok da güzel demiş . İzninizla buradan Sefa Erdel Çelebi'ye seslenmek istiyorum . La bu gariban ne yaptı sana da sildin onu :).
29.04.16 beğen cevap
Ervah-ı Ezel (@ervahiezel)
Ayşenin oğlu saffet var ua işte o beni :)paylaşımdan yorumlaşıyorduk , ne olduğunu anlamadan engelleyiverdi ,o mesele değil de her yapılan yorumdan sonra da hala bana ileti geliyor :)
29.04.16 beğen cevap

Leylavinia

@leylavinia

Geceye...
https://m.youtube.com/watch?v=KVIYOZHZRxA

Pek soylenecek laf yok.
Ah..
7 beğeni · 2 yorum
Ali (@muhammed-ali-erdem)
Ah'ları olur insanın, zamanla vah'lara dönüşe diye. Çok olsa mı iyidir Ah' az ile mi yetinmeli? Cevabı bulamadan öleceğim galiba :/
28.04.16 beğen 1 cevap
Leylavinia (@leylavinia)
Ah dedigimiz kirginlik tek nefeslik kelime hali. Az olsa daha iyi olur sanki? :)
28.04.16 beğen 1 cevap