ara

ismail

"Ölüler yaşayanlardan daha çok çiçek alır çünkü pişmanlık minnetten daha güçlüdür." /Anne Frank/

ismail

@neemiss

Nöbet biter, kitap okumaya devam...
22 beğeni · 4 yorum
Gülcan (@gulcann)
Aaaa askere mi gittin?
13.08.17 beğen cevap

ismail

@neemiss

Çiziyorlar yahu
10 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

Yine yeniden ankara
Mülakat için okuduğum şehire ANKARA' ya geldim. Bir kaç gün burdayım var mı buralarda olan azcık mülakat stresini atmak için sohbet edecek :))
Not: Hic mi ozlenmez bir şehir ya
2 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

Bu günü anlatan en iyi söz olsa gerek
Ölüm nedeninde; “Soluk borusuna aşırı baskı uygulanması sonucu nefes alamama yazıyor. Herkes gırtlağına gelen baskıdan öldüğünü sanıyor. Son dört senedir beynine gelen baskıya ne demeli? Raporda bu yazmıyor. Mühendisler de zekiymiş hani. Psikolojik baskıyı ölçecek bir makine icat etmediler. Çünkü etselerdi, o zaman herkes bilirdi; bunun intihar değil, cinayet olduğunu.
6 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

Anneler ölümsüz olsun lan
6 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

'Sezen aksu dinleyin.. kitap okuyun,gidenin geri gelmeyecegini ve gelsede birşeylerin artık eskisi gibi olmayacagını anlayın...' güzel söylemiş yorum sahibi

https://www.youtube.com/w...h?v=D-i77gTIEWM
10 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

İyi geceler
'Elbette söylediklerin arasında en anlamlısı sesindir sevgilim. Mesela konuşulacak konu bulamazsak ekolojik dengeden falan bahset. Küresel ısınmadan, insan vücudunun biyolojik yapısından, embriyodan gir konuya. Yunan tanrılarını, inandığın dini, okuduğun kitapları, gezdiğin kentleri, beğendiğin yöreleri anlat. Gelenek ve görenekler ile ilgili araştırmalar yap, benimle göreceklerini hayal et. Ekolojik dengenin seni sevmem konusundaki etkisini düşün,küresel ısınmaya sebep olan şeyin kalbimi ısıtan sevgin olduğunu bil. Biyolojik yapımı incelerken kendini herhangi bir duyu organımmışsın gibi hisset. Embriyo haline gelmemle kalbime girişin arasında parelellik kur. Sevgimi anlatmaya çalışırken Yunan tanrılarının yerine koy kendini. Sana, bir dine bağlıymışım gibi bağlandığımı ve o dinin gereklerini yerine getirmem hususunda verilen emirleri tümüyle yerine getireceğimi bil. Bana saygı duyma hatta söylediklerimi de duymasan olur. Yeter ki duyduğum saygı, sesin olsun. Söylediklerinin önemi yok, sesin kesilmesin kafi...'

Dersiniz ve sonunda ciğerinizle beraber giderler. O yüzden çok ta şey yapmamak lazım dimi. üstelik öyle bir giderler ki ahanda aynı aşağıdaki ismail abi gibi 'buram acıyor gibi oldu. ben güçlü olmak istemiyorm ki ben ou istiyorum dersiniz o yüzden çok takılmamak lazım sayın romalılar.

https://www.youtube.com/w...h?v=aNCo4lGTwBg
10 beğeni · 1 yorum
Ebru G. (@ebru-g-)
"Ben güçlü olmak istemiyorum ki ben onu istiyorum. " sözü bana Naruto adlı anime dizideki Gaara adlı karakterin bir sözünü hatırlattı. Bu karakter çok suratsız ve katıdır, ağlamaz hiç ama bir sahnede şöyle bir şey diyordu: Elini kalbinin üstüne koyup "Burası kanamıyor ama çok acıyor. " Orada nedense çok üzülmüştüm. Şimdi İsmail Ağbi de üzdü. Zaten o fon ayrı üzüyor insanı. Üzdünüz.
17.02.17 beğen 4 cevap

ismail

@neemiss

cocaine
gece rüyamda sabah sabah da kulağımda çınlayan şarkı hayır sebebi neydi ki

https://www.youtube.com/w...h?v=pYt0Nwt_oNI
6 beğeni · 0 yorum

ismail

@neemiss

zalım
Şuan yolda olmamdan dolayı aklıma bu klip geldi paylaşayım dedim :)

https://www.youtube.com/w...h?v=6HZPQDIvHxI
5 beğeni · 0 yorum
/ 9