ara
Nutellabrain
1.817 183

Nutellabrain

@nutellabrain

15 7.4
Puan: 2
Begenmedim
Öncelikle filmi beğenmemin ilk nedeni senaryonun başka bir filmden ( güney kore - bir milyonerin ilk aşkı ) alıntı olmasıydı. İkinci olarak oyunculuk iyi değildi , duyguyu yansıtamamışlardı ( misalen hüzünlü sahnelerin sizi hüzünlendirmesi gerekirken hafiften güldürmesi =)) ) Ask - dram filmi olmasına rağmen etkileyemedi beni. Bazı yerlerde konu kopuktu oraya nasıl geldikleri yada neden yaptıklarına anlam veremiyordunuz. Sadece şarkılar güzeldi . Orjinal filmi eski olmasına rağmen daha basarili bulmuştum. Sonuç olarak bu film tavsiye edeceğim filmler arasına giremedi , zaman kaybı. Ask filmi izlemek istiyorsanız tercihinizi başka bir filmden yana kullanın.
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Nutellabrain

@nutellabrain

9 8.7
Film: Dhoom 3
Puan: 3
Vakit kaybı.
Yorumlarda ve incelemelerde genel olarak beğenilen bir film ancak ben o kadar basarili bulamadım ne yazik ki. Öcelikle film prestij filminin özentisi gibiydi. Konu tam olarak ayni olmasa da , önemli kısımlar prestijden alıntıydı. Bunu farkettigim an haliyle hayal kırıklığına uğradım , aynı şekilde aksiyon sahnelerini de pek basarili bulamadım , fazla abartıydı. Açıkçası filmi sonuna kadar izlememin tek nedeni aamir khan ve oyunculuğu oldu.
2 beğen · 0 yorum · film inceleme

Nutellabrain

@nutellabrain

1 7.0
Çok acemice yazılmış , kitabin ortasındayken sonunu tahmin ettiğiniz , vakit kaybı olarak gördüğüm bir kitap .
122 karakter
1 beğen · 0 yorum · kitap inceleme

Nutellabrain

@nutellabrain

51 8.5
Kitap: Hasret
Puan: 8
Mubadele zamanında birbirini seven rum bir kızla türk erkeğinin aşk öyküsü. Kitabı canan tan'ın diğer aşk romanlarından ayıran en önemli özelliği de farklı bir zaman dilimini ele almış olması. Ayrıca kitabın bir erkek tarafından anlatılmasında kitaba ayrı bir hava katmış. Canan Tan'ın bütün kitaplarını okudum fakat pirayeden sonra sevdiğim tek kitabı diyebilirim.
403 karakter
5 beğen · 0 yorum · kitap inceleme

Nutellabrain

@nutellabrain

523 9.2
Puan: 10
Okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. Olay örgüsü kurgusu muhteşem diyebileceğim ender kitaplardan. Başından sonuna kadar sıkılmadan okudum.
153 karakter
3 beğen · 0 yorum · kitap inceleme