ara

Duyuru

Yönetim duyuruları odasıdır. Sadece yönetim paylaşım yapabilir.

Burcu S.

@bs

Güzelleşiyoruz! =)
Merhaba arkadaşlar,

Neokur’da son günlerde yaptığımız bazı yeniliklerden bahsedeceğim.

• Arena paylaşımlarına "engelle" seçeneği ekledik. Artık rahatsız olduğunuz ve bir daha görmek istemediğiniz paylaşımları engelleyebilirsiniz.

• Arena paylaşımlarına, incelemelere, alıntılara ve repliklere "kaydetme" seçeneği ekledik. Bu sayede beğendiğiniz, daha sonra okuyacağınız ya da arşivlemek istediğiniz paylaşımları kaydedebilirsiniz. Keydettiğiniz paylaşımları sadece kendiniz görebilirsiniz ve paylaşım sahibine herhangi bir bilgilendirme yapılmaz.

Kaydettiğiniz paylaşımları üst menüdeki raflar ikonuna tıkladığınızda açılan sayfada ayrı bir sekme olarak görebilirsiniz.

• Raflarda kullanımı kolaylaştırıcı tasarımsal yenilikler yapıyoruz. Henüz tamamlanmadı, çalışmalarımız devam ediyor.

• Ünlü sayfalarına "puan verme" bölümü ekledik. Artık yazar, çevirmen, oyuncu, yönetmen, vb tanınmış kişilere de 10 üzerinden puan verebilirsiniz.

• Ünlü sayfaları için "editörlük" seçeneği ekledik. Yazar, oyuncu, yönetmen, vb kişilerin sayfalarına girdiğinizde "editör ol" diye bir buton göreceksiniz. Detaylı açıklamalar orada mevcut.

Her ünlü sayfasının sadece 1 editörü olabiliyor. O nedenle sevdiğiniz kişilerin sayfaları kapılmadan acele edin derim. =)

Birden fazla sayfanın editörü olabilirsiniz. Yakında kendi profillerimize editörlüğünü yaptığımız sayfalar için bir bölüm eklenecek ve orada gösterilecek.

Editörlüğün tek şartı kopyala-yapıştır içerik eklenmemesi. Hayat hikayelerini araştırırken farklı kaynaklardan faydalanabiliriz ama araştırmamız bitince kendi cümlelerimizle yazmak zorundayız.

Örnek sayfalar: Sean Bean, Quentin Tarantino, Halil Cibran, Sigmund Freud, Richard Brautigan, Jamie Dornan

Verdiğiniz emek ve hazırladığınız içerikler çok değerli. Editör olarak siteye katkı sağlamak isteyen herkese çok teşekkür ediyoruz ve başvurularınızı bekliyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla...
41 beğeni · 19 yorum · Duyuru ·
Nil (@nill)
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum kendi adıma. Özellikle kaydetme seçeneğini çok istiyordum. Iyi oldu bu. Güzel yazıları ve incelemeleri kaybetmeyeceğim artık. Ama yönetimden bir isteğim daha var benim. Çoğu zaman gece geç saatlere kadar sitede oluyoruz ve haliyle acıkıyoruz. Yönetimden acıkan üyelerine pizza ısmarlamasını da istiyoruz. Biliyorum yönetim üyelerini çok seviyor. O yüzden yaparlar bence :)) Hadi be Neokur hadi be :)) bir kaç pizzadan ne olur ki? :P - 18.03.17
Fırat Y. (@fy)
Bir de mobil uygulama olayına girseniz ne güzel olacak :) - 18.03.17
Gülcan (@gulcan32)
Teşekkürler bilgikendirme için yöneticiler. Sıgmund freud'u ben yazdım ayıptır söylemesi ^_^ ...ben de kayıt kısmını kullanmaya başladım. Bu paylaşım sonra işime yarar dediğim ne varsa kaydediyorum. Hatta yakında sadece kayıt sayfamı açıp oraya bakıcam. Çok hoş oldu. :) - 18.03.17

Moderatör

@neokur

Merhaba arkadaşlar,

Özel mesajların ekran görüntülerinin Arena'da paylaşılması sitenin gündemini gereksiz yere işgal etmektedir. Bundan sonra bu tarz paylaşımlara izin verilmeyecektir. Mesajlarından rahatsızlık duyduğunuz kişileri engelleyebilir veya destek bölümünden bize bildirebilirsiniz. Lütfen Arena'da açık şekilde özel konuşmaları paylaşmayınız.

İyi günler dileriz.
25 beğeni · 23 yorum · Duyuru ·
[silindi]
[silindi]
[silindi]

Moderatör

@neokur

Merhaba arkadaşlar,

Eklediğiniz inceleme ve alıntıların en az Arena paylaşımları kadar değerli olduğunu düşündüğümüz için KFD bölümünü daha kullanışlı bir hale getirmeye çalıştık. Yeni KFD bölümünde, inceleme veya alıntı/replik eklenen kitap, film ve diziler listede en üste çıkıyor.

Yeni KFD bölümünün avantajları:

- Eskiden eklenen tüm inceleme, alıntı ve replikler karışık bir halde verilirken şimdi daha derli toplu olarak sunuyoruz.

- Önceki KFD bölümünün ilk sayfasına bakıldığında son işlem yapılmış olan sadece 2-3 tane kitap, film ve dizi görebiliyorduk. Şimdiki listeleme sistemi sayesinde ise daha fazla kitap, film ve diziye - dolayısıyla daha fazla inceleme, alıntı ve repliğe- ulaşmış olacağız.

- Eski KFD sisteminde sayfa akıp gittiğinde birçok inceleme, alıntı ve repliği kaçırıyorken şimdi daha kolay takip edebileceğiz.

- Sitede hangi kitap, film ve dizilerin revaçta olduğunu kolaylıkla görebileceğiz.

- Eklenen inceleme ve alıntılar eski sistemde bir süre sonra ulaşılması zor bir duruma düşüyorken yeni sistemde son işlem gören kitap, film ve dizilerden birine tıklandığına eklenen tüm inceleme, alıntı ve replikler yeniden eskiye doğru sıralanıyor. Böylelikle önceden eklenmiş olan ve kaçırdığımız inceleme ve alıntıları görme fırsatı yakalamış olacağız.

Kitap, film ve diziler hakkındaki düşüncelerinize çok değer veriyoruz. Okuyan ve izleyen kültürlü bir üye kitlemiz olduğunu biliyoruz. Görüşler ya da altı çizilen önemli şeyler diğer insanlarla paylaşıldığında anlam kazanır, aksi takdirde değeri yoktur. Yazacağınız her incelemenin, sizi Neokur üyelerinin gözünde daha değerli kılacağını unutmayın. Lütfen kitap, film ve diziler hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Sevgi ve saygılarımızla...
34 beğeni · 21 yorum · Duyuru ·
Gülcan (@gulcan32)
Kfd benim mekanımdı. Derli toplu olması iyi hoşta. Düzen beni bozdu. Neyse söyleyeceğim bu değil. Şimdi ben kfd olmadığı için var ama yani eskisi gibi alıntı, inceleme, replikler karışık halde olmadığı için. Hepsi için gezincem gün içinde incelemeler odasına, alıntı odasına, replik odasına gircem ki görebiliyim. Ben girerim sorun değil de şu sitede kaç kişi bu odalarda vakit geçiriyordu önceden? Kimseee... İşte kfd bunu sağlıyordu. Arenada dolaşırken yanlışlıkla kfd ye tıklayıp, bakıp o sırada denk geldiği bi incelemeyi, alıntıyı beğene biliyorlardı. Şimdi kimse bugün neler var alıntılarda diyip bakmaz. :( - 15.02.17
Kumral Ada (@kumralada)
beğendim güzel olmuş, incelemelerden film arıyordum bende, şimdi film yorumları mavi oldu, birde film az izleniyor sanırım, yada inceleme eklenmiyor :) - 15.02.17
Hudayinabit (@hudayinabit)
Bi değişiklik olduğunu sezmiştim -_- Çok güzel olmuş bence. Elinize sağlık :) - 15.02.17

Burcu S.

@bs

2016 Neokur Ödülleri'nin kazananları belli oldu
2016 Neokur Ödülleri'nin kazananlarının listesi şu şekildedir:

Kitap Kategorisinin Kazananları
1. Asım Mauser @mauser
2. Nemesis @lacrima
3. Gülcan @gulcan32

Film Kategorisinin Kazananları
1. Dilan Beşenk @dbesenk
2. Fade Out @Yrtelf
3. Emine Arslan @earslan

Dizi Kategorisinin Kazananları
1. Korkmaz @kgk
2. Adem Şen @ultradem
3. Eduşka @edaa

25 TL Kazananlar
1. Emine Üstün @emine-ustun
2. Semih @sc
3. Kübra Öznur ÇELİK @kbroznrclk
4. Fakat Müzeyyen @buderinbirtutku
5. POST_MORTEM @post-mortem

Kazananların en geç 17 Ocak 2017 tarihine kadar, idefix'e kayıtlı oldukları ad soyad ve e-mail adreslerini, telefon numaralarını ve varsa twitter kullanıcı adlarını tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.

Hediye çekleri hesabınıza tanımlanacaktır, o nedenle verdiğiniz e-mail adresinizin idefix'e kayıt olurken kullandığınız e-mail adresi ile aynı olmasına dikkat ediniz.

Her katılımcı sadece 1 hediye çeki kazanabildiği için birden fazla kategoride dereceye giren katılımcıların hangi kategoride daha yüksek oy aldıklarına baktık. Aynı zamanda 4. ve 5. sıralarda olan adayların oylarını da kıyaslayarak kazananları bu doğrultuda belirledik.

Kazanan arkadaşları tebrik ediyoruz. Güle güle harcayın, bol bol okuyun. =)
56 beğeni · 55 yorum · Duyuru ·
Burcu S. (@bs)
Kazananlar bana özel mesajla ulaşabilirler. - 10.01.17
Fethiye (@fthykc)
Vay be :) Tebrik ederim kazananları :) - 10.01.17
Adem ŞEN (@ultradem)
Teşekkürler :) Güzel kitaplar ve bol bol alıntı olarak bize döner umarım bu çekler :) - 10.01.17

Burcu S.

@bs

Merhaba arkadaşlar,

2017 okuma hedefi bölümümüz hazır. Hedeflerinizin üzerine çıkacağınız bir yıl olsun. Herkese mutlu yıllar dilerim.
24 beğeni · 7 yorum · Duyuru ·
hamuş (@suay)
Okuduğum kitaplar hedef bölümüne geçmiyor neden acaba? -.- - 03.01.17
haribu (@celibon)
@bs hastalığın nasıl oldu ? Daha iyisindir umarım... ıhlamuru ihmal etme :) - 03.01.17
Burcu S. (@bs)
@hamu okuma hedeflerinize yansıması için okuduğunuz kitapların bitirme tarihini 2017 olarak kaydetmeniz gerekiyor. Nasıl yapıldığı şu linkte anlatılıyor: http://www.neokur.com/a/5...sorulan-sorular - 03.01.17

Burcu S.

@bs

Neokur 2016 Ödülleri
Merhabalar,

Haberi olmayan arkadaşlar için yeniden paylaşmak istedim.

Sizlerden gelecek oylarla 2016 yılının en iyi kitaplarını, filmlerini ve dizilerini belirliyoruz.

Kendi adayı kazanan ve oy kullanan üyelerimizden 14'ü idefix hediye çeki kazanacak. Adayınız yoksa sadece mevcut adaylara oy vererek de çekilişe katılıp kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Detaylar için yarışma sayfasında bulunan kurallar kısmına göz atabilirsiniz.

http://www.neokur.com/neo...-odulleri-2016/
7 beğeni · 31 yorum · Duyuru ·
Leandros (@leandros)
Son oylama tarihi ile ilgili Sayın @gulcan32 çeşitli beyanları oldu ama ( ==)) ))çelişkiler içinde olduğum için Sayın @bs Son oylama zamanı ile ilgili bilgi alabilir miyim? - 24.12.16
Gülcan (@gulcan32)
1 ocakta son ama tam saatini bilmiyorum sen 31 aralıkta ver oyunu :D zaten 3.lüğe geriledim oyu zamanında vermedin :/ - 24.12.16
Leandros (@leandros)
Bu çelişkilerle yaşamak istemiyorum @gulcan32 ==))) - 24.12.16

Moderatör

@neokur

Merhaba arkadaşlar,

Son günlerde Arena'da kendi fotoğraflarını paylaşan üyelere karşı çok sert tepkiler verildiğini, dalga geçilerek küçük düşürülmeye çalışıldıklarını fark ettik. Site içerisindeki genel kurallarımız ve Arena oda kurallarımız bellidir. Küfür, ırkçılık, pornografi içermeyen ve oda kurallarına uyan içerikler ve fotoğraflar Arena'da paylaşılabilir. Kendi fotoğraflarınız da buna dahildir. Bir üyenin kendi fotoğrafını paylaşması, internetten bulduğu güllü böcekli bir günaydın resmini paylaşmasından çok daha değerlidir. Anın fotosu odasında sadece kitap fotoğrafı paylaşılacak diye bir kuralımız yoktur. Tek kuralımız fotoğrafı kendisinin çekmiş olmasıdır. Dileyen kendi fotoğrafını da paylaşabilir.

Neokur, internetten bulunan resimlerin ve yazıların paylaşıldığı bir yer değil de, kişilerin kendi üretimi olan fotoğraf ve yazılarını paylaştığı bir yer olsa çok daha eğlenceli ve nitelikli olacaktır. Bu nedenle özgün paylaşımları sonuna kadar destekliyoruz.
23 beğeni · 29 yorum · Duyuru ·
Snlbyrk (@sanlibayrak)
Sitenin bir üyesi olarak ben yazdıklarınızı desteklemiyorum. Arena bu sitenin dışarıya açılan yüzü siteyi tıklayan kişinin ilk gördüğü yer orada ne paylaşırsak siteyi öyle tanıtmış oluruz. Ben bu sitenin kuruluş amacının ileride kişisel fotoğraf paylaşılabilmesi olduğunu düşünmüyorum. - 16.12.16
Cansu Doğan (@cansudogan7146)
Sürece çok fazla tanık olamadım ancak karşı cinsten herhangi bi görseli paylaşıp "yakışıklı değil mi yeaa" yazıp paylaşan üyeye tanık oldum. Bu da ayrı bir özgüven örneği mesela . Ben birini yakışıklı bulup böyle bir mecrada amaçsızca paylaşacak kadar "özgün" olamam. Özetle her paylaşım kendi içersinde degerlendirilir bu çok genel bir açıklama olmuş . Insandan insana fark var çok şükür :) Olur böyle şeyler ... - 16.12.16
ayse gülce (@aysegulce)
Sevgili neokur :) bu vesile ile ben de 1-2 şey söylemek istiyorum. Siteye ilk üye olduğum zamanlarda burası çok farklıydı. Sayfayı ilk açtığımızda sadece takip ettiğimiz üyelerin paylaşımlarını görüyorduk ve onlar da çoğu zaman ya alıntı, ya da kitap-film incelemesi olurdu. Çok beğenmiştim sitenin formatını, hemen kitaplarımı filmlerimi vs. girdim. Benim için düzenli bir liste ve her an elimin altında bulunan sanal kütüphanem gibiydi. Takip ettiğim 5-6 kişi olduğu için de eğer tabir caizse kendim kaşınıp arenaya girmezsem görmüyordum bile çoğu paylaşımı. Şimdi sayfayı açar açmaz arena çıkıyor karşımıza, herkesin her paylaşımını, kavgasını küfürünü görüyoruz. Dahası o dönemde kitap film incelemesi daha çok iken şimdi ister istemez insanlar ilk açılan sayfa olduğu için arena paylaşımına yöneldi. (Ben de dahil) Başlangıçta ne çocukça dediğim şeyleri paylaşıyorum şimdi. Bakıyorum arenaya kitap-film incelemesi gün içinde 1 veya 2 tane oluyor ya da olmuyor. beğeni sayısından anladığım kadarıyla da kimse yüzüne bile bakmıyor çogu zaman o paylaşımların.Ama kavgalı küfürlü paylaşımlar pek rağbet görüyor nedense.. Buna prim vermemek adına en azından ilk açtığımızda arenayı görmesek nasıl olur? - 16.12.16

Burcu S.

@bs

Arkadaşlar, kopyala-yapıştır paylaşımlar yüzünden google, sitemize eksi puan yazıyor. Sitemizde orjinal içerikten çok kopya içerikler mevcut ve bu nedenle siteyi bir adım ileriye taşımakta oldukça zorlanıyoruz. Bazen bu kopyala-yapıştır yazılar yüzünden bazı sayfalarımız google tarafından engelleniyor ve o engelleri kaldırtmak için bize ekstradan uğraştırıcı işler çıkıyor.

Lütfen farklı sitelerde yayınlanan yazıları burada paylaşmayınız. Yazıyı herkesin okumasını istiyorsanız, yazı ile ilgili kendi düşüncelerinizi ya da paylaşma amacınızı birkaç cümle ile yazdıktan sonra sitenin linkini veriniz.

Teşekkür ederiz.
18 beğeni · 18 yorum · Duyuru ·
Misliyna (@misliyna)
Tamam :) - 09.12.16
Nil (@nill)
Piki @bs :) - 09.12.16
Burcu S. (@bs)
@kisibasinadusenmilligelir kullanıcı adını @uyebasinadusenkopyametin olarak değiştiriyorum =P - 09.12.16

Burcu S.

@bs

Sıkça Sorulan Sorular
1. Raflarımda nasıl düzenleme yapabilirim?
Raflarınızda düzenleme yapabilmek için, üst menüde bulunan raf ikonuna tıklayarak raflarınıza girmeniz gerekmektedir. Bu bölümde, raflarınızın içindeki öğeleri (kitap, film, dizi) liste şeklinde görebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

2. Nasıl yeni raf oluşturabilirim?
Üst menüden raflarınıza girdiğinizde, kitap, film ve dizi kategorilerinin her birinin içinde, sağ üst köşede + işareti şeklinde bir ikon göreceksiniz. Ona tıklayarak o kategori ile ilgili yeni raf oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bir kitabı, filmi ya da diziyi “rafıma ekle” seçeneğine tıkladığınız zaman açılan pencerede de yeni raf oluşturabilirsiniz.

3. Raflarımı nasıl silebilirim? Raflarımın isimlerini değiştirebilir miyim?
Her rafın içinde, sağ üst köşede düzenleme butonu mevcuttur. Ona tıklandığında açılan pencerede, rafı silme, ismini değiştirme, raf hakkında açıklama ekleme ve rafın gizliliğini ayarlama gibi seçenekler bulunmaktadır.

4. Bitirdiğim kitaplar neden okuma hedefimde görünmüyor?
Okuduğunuz kitapların okuma hedefinize yansıması için bitirme tarihlerini kaydetmeniz gerekiyor.

5. Kitaplara nasıl başlama/bitirme tarihi ekleyebilirim?
Kitap raflarında her kitabın bulunduğu satırın en sağında kalem şeklinde bir ikon bulunmaktadır. O ikona tıkladığınızda açılan pencereden başlama/bitirme tarihi, puan, okunan sayfa sayısı gibi bilgileri ekleyebilirsiniz.

6. Kitaplarımı bitirme tarihlerime göre nasıl sıralayabilirim?
Her rafın içerisinde üst satırda “kitap, tarihler, sayfa, oy, inceleme, alıntı” şeklinde sıralama seçenekleri bulunmaktadır. “Tarihler” yazısına tıklayarak kitaplarınızı bitirme tarihinize göre sıralayabilirsiniz.

7. Rafımdaki bir kitabı/filmi/diziyi başka bir rafa nasıl aktarabilirim ya da rafımdan nasıl silebilirim?
Raflarınızdaki her bir öğenin (kitap, film, dizi) bulunduğu satırda sağ tarafta bir raf ikonu göreceksiniz. Ona tıkladığınızda o kategoride oluşturmuş olduğunuz raflar sıralanacakrtır. Rafların yanında bulunan + işaretlerine tıklayarak o öğeyi, istediğiniz rafa ekleyebilir, yine aynı şekilde yeşil tik işaretine tıklayarak rafınızdan çıkarabilirsiniz. Aynı öğeyi birden fazla rafa ekleyebilirsiniz.

8. Kendi kitaplığımda mevcut olan kitapları nasıl gösterebilirim?
Eski sistemdeki “kendi kitaplığım” bölümünü “sahip olduğum kitaplar” adında bir rafa taşıdık. Kendi kitaplığınızda bulunan bir kitabı profilinizde gösterebilmek için, aynı zamanda bu rafa da eklemeniz gerekmektedir. Dilerseniz rafın adını değiştirebilirsiniz.

9. Kitabı “bitirdiğim kitaplar” rafına eklediğim halde neden “okuduğum kitaplar” rafında da görünmeye devam ediyor?
Kitaplar birden fazla rafa eklenebilir özellikte olduğu için aktarma otomatik olarak gerçekleşmez. Herhangi bir kitabı, “bitirdiğim kitaplar” rafınıza ekledikten sonra “okuduğum kitaplar” rafından çıkarmanız gerekmektedir.

10. Raflarımda mevcut olmayan bir kitabı, filmi ya da diziyi rafıma nasıl ekleyebilirim?
Öncelikle kitabı/filmi/diziyi arama motorunda aratarak kendi sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Her kitabın, filmin ve dizinin kendi sayfasında “rafıma ekle” butonu bulunmaktadır.

11. Profilimdeki toplam beğeni sayısı neden artmıyor?
Toplam beğeni sayıları gün içerisinde belirli aralıklarla hesaplanarak profillere yansıtılmaktadır. Bu nedenle anlık artışlar gözlemlenememektedir.

12. Kendi oluşturduğum ya da kitap/film/dizi eklediğim listeleri nasıl görebilirim?
Profillerde bulunan listeler bölümü geçici olarak kaldırıldı, ancak önümüzdeki haftalarda yeniden eklenecektir.

13. İncelemelerimi düzenleyebilir miyim?
İncelemeler için düzenleme seçeneği eklenmiştir. Kendi incelemenizin yanında bulunan düzenleme ikonuna tıklayarak incelemeleriniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

14. Arena paylaşımları için düzenleme seçeneği eklenecek mi?
Arena bölümü, incelemelerden farklı olarak, sıkça yorum alan, altında muhabbet edilen ya da yoğun tatrışmalara sebebiyet veren paylaşımlardan oluşmaktadır. Eklenen yorumların boşa çıkıp anlamlarını yitirmelerine sebep olabilecek düzenlemelerin yapılabileceğini göz önünde bulundurarak, Arena paylaşımlarına düzenleme seçeneği eklemeyi düşünmüyoruz.

15. Arena paylaşımlarıma yapılan yorumları silebilir miyim?
Arena, adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir konuda tartışmaların çıkabileceği bir platformdur. Paylaşımı yapan kişi, fikirlerini beğenmediği üyelerin yorumlarını silerek tartışmanın seyrini olumsuz etkileyebilir. Sitemizde paylaşımlara büyük önem veriyoruz, ancak yapılan yorumlar da en az paylaşımlar kadar değerlidir. Bu nedenle paylaşımın sahibine yorum silme yetkisi vermeyi düşünmüyoruz.

16. Özel mesajlarda ve paylaşımlarda smiley/emoji kullanılabilecek mi?
Şimdilik sistemimiz smiley/emoji kullanımı için uygun değildir. İlerleyen zamanlarda altyapısal bir güncelleme yaparak smiley/emoji kullanımını mümkün kılacağız.

17. Okuma hedeflerimi nereden takip edebilirim?
Okuma hedefleri, üst menüde bulunan küçük profil resminize tıkladığınız zaman açılan menüde bulunmaktadır.

18. Mobilde alıntı ve incelemelerimi nasıl görebilirim?
Mobilde kendi profilinize bulunan paylaşımlar kısmının sağ tarafında süzgeç şeklinde bir ikon bulunmaktadır. O ikona tıklayarak, eklediğiniz inceleme, alıntı, replik ve alfabe tanımlarına ulaşabilirsiniz.

19. Hesabımı kapattım, tekrar açılabilir mi?
Sistemimizde hesap dondurma ve kapatma olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Dondurulan hesaplar kullanıcının kendisi tarafından dilediği zaman yeniden açılabilir. Ancak kapatılan hesapların geri dönüşü yoktur. Kapatılan hesaplar, kullanıcı ya da yönetim tarafından tekrar açılamaz.
13 beğeni · 0 yorum · Duyuru ·

Burcu S.

@bs

Merhaba arkadaşlar,

Neokur 2016 Ödüllerine ilk eklenen ve yüksek oy alan kitap, film ve dizilerin avantaj sağlayıp, sonradan eklenenleri gölgede bırakmasını engellemek ve tüm adaylara eşit şans tanımak amacıyla, adayları rasgele görüntülemeye başladık. Sayfalar her 15 dakikada bir yenilenecek ve eklenen adaylar karışık bir şekilde karşımıza çıkacak. Bilgilerinize...
Tüm adaylara ve katılımcılara bol şans =)
EK 1
Bir üye sadece bir hediye çeki kazanabilir. Aynı üyenin birden fazla kategoride ilk 3'e girmesi durumunda, hediye bir sonraki üyeye devredilecektir. Bilginize. 06.12.16
20 beğeni · 17 yorum · Duyuru ·
Nil (@nill)
wuhuu :) ne kadar adilane bir yöntem :D - 02.12.16
Adem ŞEN (@ultradem)
Yönetimden bizi iyi anlamda şaşırtan hareketler arka arkaya gelmeye başladı :) Kıyamet yakın olsa gerek :D - 02.12.16
Nil (@nill)
Öyle deme ya @ultradem :D iyidir bizim yönetimimiz :) - 02.12.16