ara

Tozlu Fotoğraflar

Kendinize ait çocukluk/gençlik fotoğraflarınızı veya ailenizin eski zamanlardan kalma fotoğraflarını paylaşınız. Fotoğrafın hangi yıla çekildiğini, fotoğrafta kimlerin olduğunu anlatınız. Ünlülere ait fotoğraflar da kabul edilir.
Kuraldışı: 10 yıldan daha yeni fotoğraflar

sananee

@sananee

Günaydın o zman

Pervin Eren

@pervin-eren

Neşet Ertaş'ı Keşke
Keşkeler...
Keşke, hep özlem kokan, pişmanlık duyulan bir kelimeden başka bir anlam ifade etmiyor ne yazıkki. Şu elimdeki biletlerde yazılı olan bir keşkeden daha fazlasını ifade ediyor. Orada yazılı olan ' Neşet Ertaş'ı Anma Konseri ' değilde ' Neşet Ertaş Konseri ' olsaydı keşke. Gidenin değerini sonradan anlamak bize bırakılan miras sanki. Arkasından su dökünce anlıyoruz kıymetini. Sonrada keşke keşke keşke.
Keşke diyorum, nefret ede ede, şu güzel topraklarda yaşadığı zamanda bir konserine gidebilseydim. Şu anki farkındalığım o zamanda olsaydı. Bazı şeylere geç ulaşıyoruz. Ulaştığımızda da kuş olup gitmeleri cabası.
Ben geç olsada açtım gözlerimi, sizden açın gözlerinizi. Gökkuşağın tek renkken hiçbir amlamı yok. Birlikte güzel, birlikte güzeliz.

PASSİO

@nyks270

Zaman
Zaman

Gülmek Önemli.

Güngör Ateş

@gungor-ates

Ve asıl korkutan insanı,
Lal olacak dili değil;
Ellerini tutamamaktır sevdiğinin
Eşikten giren ölüm anında.
İyisimi sonu beklemeden tutmali elinden
Riya olmadan,yalan olmadan;
Maharet saymadan sevmeli insan.
İşte o zaman gelsin ölüm.
Salınarak girsin hemde
İster erken ister geç ..

*Katolik bir kadın ile protestan kocasının mezar taşları, Hollanda, 1888

Cahil Bir Düşün.

@yusuf-mendanoglu

Traverten görünümü veren, kara teslim olmuş yıkık ev
Son zamanlarda gözüme takılan yıkık bir ev... çatısından balkona sarkan buz kristalleri ve odaların yerini dolduran kar...

Zeynep

@zeynep3

39 yillik sandik lekeleriyle dolu anne gelinligi... Yillar once bir gun anneme nikahimda senin gelinligini giymek istiyorum demistim. Bugun annem gelinligi sandiktan cikardi ve "sunu ne zaman kuru temizlemeye vereceksin" diye sordu. 30 yasindaysaniz ve bekarsaniz hayat cok zormus :)
ea (@yesilfular)
bence bu fikirden vazgeç :) - 28.01.17
Ulaş Punar (@fotopati)
O gelinlik sandikta kalsın bence - 28.01.17
ketumpinokyo (@kekum)
Bence birkaç işlemle çok güzel olabilir, hem hatirasi var bir kere ... Keske annemin de gelinliği olsaydi da ben de giyebilseydim.. :) En kisa zamanda birlikte mutlu olabileceğiniz birisiyle karsilasirsiniz umarim :) - 28.01.17

volkan köstek

@volkan-kostek

Pamuk şekeri
Güzel bir kare anlatır,anlatilamayanlari...
Minel Alya Bayrak (@daktilokiz)
Run Forrest Run ! :) - 05.02.17