ara

İtiraf Ediyorum

İtiraflar anonimdir, isim ve profil resmi gizli kalır.

Gizli

@gizlikullanici

Gaflete düşmem diyen,
Gaflette olduğunu dahi bilmeyendir..
0 beğeni · 0 yorum

Gizli

@gizlikullanici

uf ya çook sıkıldım artık zengin bi eş adayı gelip beni alabilirmi?
1 beğeni · 0 yorum

Gizli

@gizlikullanici

Aşktan medet ummazken...
Aşktan medet ummazken...
Öylesine günler birbiribi kovalarken o günde üstüme insanlığımı giyerek çıkmıştım dışarı.Arkadaşlarımla kafeye gidip iki hoş sohbet etmek istedim,gittikte.(Müdavimi olduğum kafedir)Bi telaşla oturup çay istedim garsondan ama 5-10 dakika geçti çay yok,tekrar seslendim garsona”Affedersiniz,ben bir çay söylemiştim ancak hala gelmedi” garsonda bana dönüp”Çok özür dilerim,siparişinizi unutmuşum,hemen getiriyorum”Böyle başladı içimdeki yangın,o iki cümlesiyle mahcup gülüşü benim yüreğimi yakmaya yetti.Gecesine kafayı takmıştım bu garson kıza;acaba adı ne,ne okur,neleri,acaba beni sever mi?...
Ertesi günden itibaren 6 gün boyunca kafeye sabah ve akşam olmak üzere gittim geldim.Bu süreçte ismini,okuduğu bölümü,neler yaptığını öğrenecek kadar iyi bir sohbetimiz oldu kendisiyle ama bir şeyi daha öğrenmiştim,sevgilisi vardı.Bizlere yakışmayacağı gibi ben de gönlünde bir başkası olana açılamazdım,oysaki bunu öğrendiğim gün kendisine karşı olan münakaşamı dile getirecektim.Tabii sonuç böyle olunca o hayal uçup gitti.Ve o kötü gün gelmişti,her zaman olduğu gibi kafeye gittim onu görmek için(sevgilisi vardı olmasına ama bu onu rahatsız etmeden bana serviste bulunduğunda iki gülüşüne tabii olmayacağım anlamına gelmezdi) maalesef yoktu,ertesi gün gittim yine yoktu.Sordum soruşturdum işten ayrılmıştı.Onu bir daha göremeyecek olmanın üzüntüsüyle yanar dururum...
6 beğeni · 7 yorum
Merve (@hempa)
Oysa ben bu gece yüreğim elimde, sana bir sırrımı söyleyecektim.. Şu mermi içimi delmeseydi eğer seni alıp götürecektim..
26.04.18 beğen 8 cevap
Zehra (@zehraclk)
Sevgilisi varmis ya madem birak hayallerndeki gbi guzel bi ani kalsin hep.
26.04.18 beğen 1 cevap
Gereksiz-BİR-üye (@ramazanipek)
İnadına gidip bize en çok acı çektirene
veriyoruz en güzel hislerimizi. Neden? Çünkü aşk acıyla besleniyor. Anlamamız uzun sürüyor ama anlıyoruz zamanla. O yüzden bizi gerçekten seven insanlara hak ettiği değeri veremiyoruz. Doğanın kanunu işte. O seni üzüyor sen başkasını.
23 sa beğen 1 cevap

Gizli

@gizlikullanici

Öylesine Biri_2
Sistemin içindeki bozuk parça benim,ayak uyduramadım, düzelemeyeceğim açık, sökülüp atıldım.. çürüyorum bir yerde...Ayrıksı bir ota komşuyum yalnız ama diğerlerine benzemediği için dik, belki aykırı işe yaramaz yada herşeye deva ama keşfedilmemiş, ..Herkes herşey eksik yarım.. büyük bir parçam koparılmış ve sendeliyorum gibi belki sürünüyorum..parçamı arıyorum,o olmasa da yaşıyorum ama olursa daha iyi olacağımı hissediyorum,hayır voltranı oluşturmayacagız ama biz olacağız, öteki değil ..bazen tamamlandığımı sandığım ender anlar da oluyor,sonra mı? hiç ve aldanış..bir insan daha hangi yollarla ve ne kadar yaratıcı incitilir bilmiyorum,bir canlı ne kadar incinebilinirse o kadar incindim..Yoruldum bulutları kirpiklerimde taşımaktan diyor Şükrü abim kendisini her andığımda bu cümleyi haykırıyor içimde..Kirpiklerimizde güneş de açsın isterdim Şükrü abi..ve bitmedi biliyorum,evrene iyi mesajlar gönder demisti biri,evren beni takmıyor? kafasına göre takılıyor ve yahut yemiyor! anlaşılmamak yoruyor zannetmeler sanmıştımki'ler..ben mutlu olabilirsem bir gün ,dünyadaki herkesin mutlu olabileceğinin resmidir..keşke bir yaratıcı olsaydı ve ben sorabilseydim ona: Ne istiyorsun benden?
3 beğeni · 0 yorum

Gizli

@gizlikullanici

Yangın var diye bağırasım geldi biraz önce.
Metinleri nasıl okuyosunuz abi¿

Anlatılan dönemlerden bu kadar uzak kalıp okudum diyemezsiniz.

Okumuş olmak için okumayın. Yazık bre.
1 beğeni · 0 yorum

Gizli

@gizlikullanici

Kendimi şair sanıyorum
Yani uzun metinler şiirler falan yazınca kendimi şair falan sanıyorum
4 beğeni · 4 yorum
Sakin ol şampiyon
23.04.18 beğen 1 cevap
ibrahim Ykr (@uzayedebiyat)
Olamaz mı belki şairi'im
15 sa beğen cevap
Çağla (@caglahayat)
Geçen sorduğum soruya cevap vermemiştin ama yeni bir soru soracağım. Seni ne ilgilendirir diyeceksin ama adece seni anlamaya çalışıyorum. Sorayım mı? Söyleyeyim. Sosyal hayatında yalnız hissedip hissetmediğini merak ediyorum.
25 dk beğen 1 cevap

Gizli

@gizlikullanici

Şimdi yarışma var didiler
Kazanana para var didiler
Her önüne geleni engeleyen malar
Ogün engeli kaldırdılar
Niye dersenizki oy çok gelsin
Para bana kalsın didilerr😱
3 beğeni · 2 yorum
melike (@melike25)
Bunlardan biri de siz misiniz?
22.04.18 beğen 1 cevap

Gizli

@gizlikullanici

Bazı kullanıcıları engelleyince kendimi mutlu hissediyorum sanki ortam bana göre düzenlenmiş gibi oluyor.Doğal seçilim mutluluktur.
4 beğeni · 1 yorum
Desert Rain (@kartanesi)
İyi halt ediyorsun birinii engeliyince mutlu olmak nedir😠siz ve sizin gibiler ortada birşey yoken bile engelemeye devam edin çok ezik karekterlersiniz beni de engelemeyi unutma!
22.04.18 beğen 2 cevap

Gizli

@gizlikullanici

Bir de zırvalayanlarla dolu bu site.
1 beğeni · 0 yorum

Gizli

@gizlikullanici

Delilerle dolu bu site.
De-li-ler-le.
3 beğeni · 18 yorum
Gülcan (@gulcann)
Dünya, Evrenin tımarhanesi. Neokur da Türkiye'nin ilk sanal deliler topluluğu. İstersen destek aracılığıyla yönetime sor. Kuruluş amacı bu.
22.04.18 beğen 16 cevap
Hannidex (@hannidex)
Delilik güzeldir.
22.04.18 beğen 6 cevap
Zeynel mavili (@sonsair)
Bence de deli = no zarar
22.04.18 beğen 1 cevap