ara

Munise

Üşümek bazen kalbi ısıtır, evet. Madem ki yanacağız, donarak yanalım!

Munise

@piyanist

-İşin aslı şu ki; dünyaya başka gözle bakmak mümkün.

Munise

@piyanist

Dün çok güzel bir haber ile yeni bir hayata gözlerimi açtım. İki senedir sürekli üzerinde düşündüğüm, planlar yaptığım şeyin başlangıç evresine ulaştım. Yani Üsküdar Üniversitesi - SOSYAL HİZMET bölümünü kazandım.
Hayatımda ilk defa bir şeyi gerçekten başardığımı hissettim dün. Bu kadar sevinmemin nedeni sadece üniversite kazanmış olmam değil içerisine kattığım manevi anlamlar. Bence insanlar sadece birilerine iyilik yaparak gerçek mutluluğu elde edebilir. Evinin arabanın olması geçici şeyler ancak bir amaç doğrultusunda yaşamak eşsiz bir şey. Belki ileride üniversite bittiğinde memur maaşı ücreti ile yaşamak zorunda kalacağım ama hep huzurlu olacağıma inanıyorum.
Ve şunu anladım ki bir şeyi gerçekten elde edebilmek için bir emek sarf etmek gerekiyormuş. Umarım herkes gönlündeki hayalleri gerçekleştirebilmek için emek sarf edebilir.
kübra (@namtenahi)
Hayırlı olsun =)
09.08.17 beğen 1 cevap
kıvırcık@ (@sessizkadin)
Hayırlı olsun senin adina sevindim
11.08.17 beğen 1 cevap

Munise

@piyanist

HER ŞEY GÜZEL OLACAK.. :)
;index=6&list=LLga-JsCRFtr8kGVRyqyb3AQ
1 beğeni · 0 yorum · Müzik Kutusu ·

Munise

@piyanist

Sebepsizce bu şarkı aklıma geldi. Sizinle de paylaşayım dedim. :)
1 beğeni · 0 yorum · Müzik Kutusu ·

Munise

@piyanist

"Hiçbir şey doğayı izlemenin keyfini sürerek,arada bir de herhangi bir kitabın sayfalarını karıştırarak tek başına yaşamaktan daha hoş olamaz"
Ölü Canlar, Nikolay Vasilyeviç Gogol

Munise

@piyanist

"Napolili bir asilzade "Aristo, Dante'den büyüktür" diye defalarca düello etmiştir. Nihayet yaralanmış, ölecek. "Yahu demişler sahiden de daha mı büyük Aristo?" "Allah ikisinin de belâsını versin. Ne birinden tek satır, ne öbüründen tek satır okudum" der. Bizde de sağ-sol böyle. "
Cemil Meriç

Munise

@piyanist

" Derin düşünebilen insanlara ne mutlu! Ama bu derinlikte düşünmek bir lanettir. Bunu nasıl tarif etmeli? Dehşet üzerine dehşet.."

Fernando Pessoa

Munise

@piyanist

"Ya ben yaşadığım hayatı anlayamadım, ya da bu hayatın hiçbir değeri yoktu."

Munise

@piyanist

"Alakalarımızın yüz bin şekline isim bulamıyoruz 'sevmek' deyip çıkıyoruz. Onun için ne kadar suistimale uğruyor bu kelime." (Peyami Safa)

Munise

@piyanist

Ve her yer mavi olacaksa hep beraber direneceğiz.
/ 12