up
ara
ÜYELER
DİĞER

2016 Diziler

2016 yılında yayına girmiş yerli ve yabancı diziler listelenmektedir.
Stranger Things
9.2
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stranger Things isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Westworld
9.1
Westworld (2016)
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film HBO türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede HBO, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Westworld isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lucifer
8.4
Lucifer (2016)
Tanrı en sevdiği meleklerinden biri olan Lucifer'i (Samuel) günahkarları cezalandırmak üzere cehenneme gönderir. Buradaki pozisyonundan hoşlanmayan Lucifer, cehennemden ayrılarak dünyada yaşamaya başlar ve kendine günahkarları cezalandırmanın yeni bir yolunu bulur: cinayet vakalarını çözerek suçluları yakalamak!
11.22.63
9.0
11.22.63 (2016)
Geçmişe yolculuk yaparak John F. Kennedy suitkastini engellemeye çalışan bir tarih öğretmenin başından geçenleri anlatan bir mini dizi.
Damien
8.0
Damien (2016)
Hıristiyan inanışına göre deccal, müritleri ve Vatikan'ın deccali durdurmaya çalışması konu edilen korku ve şiddet öğeleri taşıyan dizidir.
Cheese in the Trap
7.8
Başrollünde oyuncu Park Hae Jin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cheese in the Trap isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Shannara Chronicles
7.9
Dört Toprak tarihi boyunca meydana gelen maceralar, savaş ve kötülük serisi. Dört Toprak'ı kötülüklerden korumak Ellcrys adlı ağacı yaşatmaya bağlıdır. Ağacı yaşatmak için tek umut ise Amberle Elessedil'dir.
The OA
9.3
The OA (2016)
Başrollünde oyuncu Hiam Abbass yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The OA isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Goblin
9.4
Goblin (2016)
Başrollünde oyuncu Gong Yoo yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Fantastik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Goblin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Descendants of the Sun
9.5
Güney Kore Özel Kuvvetler Komutanı Yoo Shi-Jin ile Seoul'daki Haesung Hastanesi'nde cerrah olan Kang Mo-Yeon arasındaki aşk hikayesi ele alınmaktadır. İkili, kendilerini bir anda savaşın ve ölümcül tehlikelerin ortasında bulur.
Taboo
8.8
Taboo (2016)
Başrollünde oyuncu Tom Hardy yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taboo isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Legends of Tomorrow
8.7
DC Comics çizgi romanlarının sevilen karakterlerini biraraya getiren fantastik dizidir. Arrow ve The Flash dizilerinden de tanıdığımız süper kahramanlar, tüm evreni tehdit eden büyük güce karşı koymak için güçlerini birleştirirler.
The Legend of the Blue Sea
9.0
Başrollünde oyuncu Jun Ji-hyun yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Legend of the Blue Sea isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Night Manager
8.2
Başrollünde oyuncu Hugh Laurie yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Night Manager isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3%
8.6
3% (2016)
Başrollünde oyuncu Michel Gomes yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3% isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
This Is Us
9.1
This Is Us (2016)
2016'da başlayan NBC dizisi This Is Us, aynı gün doğan ve aralarında bir bağ bulunan bir grup insanın hayatına odaklanıyor.
The Magicians
5.8
Quentin Coldwater büyü yapabildiğini fark ettikten sonra bir büyücülük okuluna kaydolur. Yeni hayatında onu, farklı bir çevre, çeşitli maceralar ve tehlikeli yollar beklemektedir.
Colony
8.9
Colony (2016)
Yakın bir gelecekte yaşananları konu alan dizide dünya uzaylıların saldırısı altında kalmıştır. Eski bir FBI ajanı olan Will Bowman, insanların hayatını kurtarabilmek ve birarada yaşamayı mümkün kılabilmek için düşmanla işbirliği yapmak zorunda kalır.
Shadowhunters
7.4
Annesinin kaçırılmasının ardından Clary'in annesini bulmak için karanlık dünyaya adım atması ve şeytani güçlerde savaşması konu edilmektedir.
Moorim School
8.5
Başrollünde oyuncu Lee Hyun-Woo yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Okul türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Moorim School isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 10