up
ara
ÜYELER
DİĞER

2017 Diziler

2017 yılında yayına girmiş yerli ve yabancı diziler listelenmektedir.
Castlevania
8.3
Castlevania (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Anime türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Anime, Animasyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Castlevania isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Series of Unfortunate Events
8.7
Başrolünde How I Met Your Mother dizisinden de tanıdığımız Neil Patrick Harris'in oynadığı dizi, 13 kitaptan oluşan bir seriden filme de uyarlanan A Series of Unfortunate Events adıyla ekranlarda.
Deha
9.7
Deha (2017)
Bir Amerikan dönemi dizisidir. National Geographic tarafından üretilmiştir.Önemli insanların hayatlarını belgesel niteliğinde anlatan bir dizidir.
Mr. Mercedes
8.0
Mr. Mercedes (2017)
Çaldığı Mercedes marka otomobille cinayetler işleyen sapık bir katil ve peşindeki emekli bir FBI ajanının hikayesi anlatılmaktadır.
Suspicious Partner
9.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Kore türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suspicious Partner isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Orville
7.0
The Orville (2017)
Uzay araştırma gemisi Orville'in uzayın derinliklerini keşfederken yaşadığı maceralar komedi unsuru unutulmadan anlatılmaktadır.
Atypical
10.0
Atypical (2017)
Otistik çocuğu olan bir ailenin hikayesinin anlatıldığı komedi, dram türündeki dizinin başrollerinde Keir Gilchrist, Jennifer Jason Leigh, Brigette Lundy-Paine yer almaktadır. Keir Gilchrist dizide 18 yaşında otizm hastası olan Sam adındaki bir genci canlandırmaktadır. Sam'de yaşıtları gibi yaşama arzusu ile doludur ve artık bir kız arkadaş edinmek ister bu konuda terapisti ve babası kendisini bulması konusunda Sam'i cesaretlendirirler.Annesi ise çocuğunun büyüdüğünü kolay kolay kabul edemez.
Gunpowder
6.5
Gunpowder (2017)
Başrollünde oyuncu Mark Gatiss yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gunpowder isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Series of Unfortunate Events
9.5
A Series of Unfortunate Events, Lemony Snicket'in Talihsiz Serüvenler Dizisi ismiyle Türkçe'ye çevrilen 13 kitaplık serisinden uyarlanan ve 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan ailece izlenebilecek bir macera dizisi.
Santa Clarita Diet
10.0
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Santa Clarita Diet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Knightfall
10.0
Knightfall (2017)
Başrollünde oyuncu Ed Stoppard yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Knightfall isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ozark
8.5
Ozark (2017)
Başrollünde oyuncu Laura Linney yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ozark isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Room 104
8.0
Room 104 (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Room 104 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Godless
8.0
Godless (2017)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Western türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Western, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Godless isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
One Day at a Time
8.5
Başrollünde oyuncu Stephen Tobolowsky yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden One Day at a Time isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Good Doctor
9.5
Otistik ve aynı zamanda Savant Sendromu olan Shaun Murpy isimli genç doktor prestijli bir hastanenin çocuk cerrahisi bölümüne alınır. Sendromlarından ötürü iletişim problemleri olan genç cerrahın çalıştığı birimde harikalar yaratmasını konu alan dizi, otistik ve savantlı bireylerin sosyal yaşamda nasıl karşılandıklarını ve kabul görebildiklerine odaklanıyor.
strong woman do bong soon
9.5
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden strong woman do bong soon isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
My Secret Romance
7.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Romantik Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden My Secret Romance isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Will
8.0
Will (2017)
16. yüzyılda geçecek olan hikaye Romeo ve Julliet'in dünyaca ünlü yazarı William Shakespeare'ın 20'li yaşlarını ekranlara getirerek. Shakespeare'ın hayatının en heyecanlı, tehlikeli ve ateşli dönemini anlatan sıradışı bir drama olarak nitelendiriliyor.
Ghost Wars
10.0
Ghost Wars (2017)
Uzak bir Alaska kasabasında paranormal olaylar meydana gelmektedir. Roman isimli kahramanımız bu şeytani güçleri açığa çıkarmaya kararlıdır.
/ 7