up
ara

2017 Diziler

2017 yılında yayına girmiş yerli ve yabancı diziler listelenmektedir.
Ölene Kadar
6.5
Ölene Kadar (2017)
Başrollünde oyuncu Engin Akyürek yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölene Kadar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kanatsız Kuşlar
10.0
2017 yapımı yerli dram dizisi Kanatsız Kuşlar, dört kardeşin ve çocuklarını çok seven fedakar bir annenin hayatını ele alıyor. Küçücük bir mutluluk için tüm gücüyle savaşan bir ailenin yürek burkan hikayesi...
dolunay
7.5
dolunay (2017)
Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı “Dolunay” Nazlı ve Ferit’in tesadüf olaylar ile birbirlerinden hoşlanmalarını konu almakta.
Savaşçı
1.0
Savaşçı (2017)
Savaşçı, başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin paylaştığı aksiyon ve askeri türündeki Türk televizyon dizisidir.
Meryem
9.0
Meryem (2017)
Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş… Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda. Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…
Aslan Ailem
8.0
Aslan Ailem (2017)
Âslan Ailem dizisinde zengin bir kız olan Burcu’nun ölen babasının kendisine bıraktığı çiftlikte yaşayan 4 çocuklu bir aileyle yaşadığı eğlenceli olayları konu alacak
Hayat Sırları
9.0
Yıllar sonra karşılaşan iki aşığın sırlarla dolu hayatını konu alan dizideki diğer karakterlerin de sırları olduğu gerçeği her bölümde biraz daha kendini gösteriyor.
atesbocegi
10.0
atesbocegi (2017)
bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı ve Barış’ın hikayesini konu alıyor.
Alija
10.0
Alija (2017)
19 Ekim 2003 yılında vefat eden Bağımsız Bosna Hersek'in kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı olan Aliya İzzetbegoviç'in gerçek hayat hikayesini anlatan, 90 dakikalık toplam 6 bölümden oluşa mini bir TRT dizisi. Bosna'nın tarihi ve gelecek planlarının anlatıldığı dizide ülkenin milli kahramanlarının yaşamları ve çevresindeki olaylar anlatılıyor. Üsküdarlı bir babaannenin torunu olarak 1925’te Bosna’nın uzak ucu Bosanski Samaç kasabasında doğmuş Aliya, bir yandan 20. yüzyılın en önemli Müslüman düşünürü, bir yandan bağımsız Bosna Hersek’in kurucusu, bir yandan da Sırp işgalinde ordusuna komuta etmiş bir başkomutandır. 16 yaşında bir ‘aksiyon hareketi’ kurmuş, hayatının uzunca sayılabilecek bir kısmını hapishanelerde geçirmiş biridir o. Şefkatli bir baba, âşık bir eş, şahane bir dededir. Biyografisi her bakımdan dikkat çekici olmakla birlikte asıl sürpriz, Aliya’nın Balkanların tam ortasında halkı için bir varoluş mücadelesi başlatmasını sağlayan olaylar zinciridir.
Bu Şehir Arkandan Gelecek
10.0
Başrollünde oyuncu Gürkan Uygun yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Scarecrow
10.0
Scarecrow (2017)
SCARECROW – KORKULUK Gizem/Gerilim türünde Türkçe/İngilizce olarak hazırlanmış bir YouTube Web Dizisi ve Kısa Filmidir. Barış Özcan projeyi YouTube’un daveti ve desteğiyle #CreatorsforChange programı kapsamında New York’ta gerçekleştirdi.
Kara Yazı
0.0
Kara Yazı (2017)
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Yazı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lise Devriyesi
0.0
Bir grup lise öğrencisi ile polisin hayatlarını konu alan dizi. Genç bir oyuncu kadrosuyla ekranlarda.
/ 7