up
ara
ÜYELER
DİĞER

2018 Diziler

2018 yılında yayına girmiş yerli ve yabancı diziler listelenmektedir.
Burden Of Truth
0.0
Başrollünde oyuncu Kristin Kreuk yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film tur1 türünde dizi severleri bekliyor. Yaratıcı Drama, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burden Of Truth isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Dragon Prince
0.0
İki prensesin kendilerini öldürmek için gönderilen dişi elf ile kurdukları bağı ve bu bağın ardından savaş olan ülkelere barış getirmek için çıktıkları yolculuğu konu alıyor.
Mr. Inbetween
0.0
Yeraltı dünyasında para karşılığı yasa dışı işler yapan bir adamın ailesiyle işi arasındaki kalışını ve işini gizleme çabalarını anlatıyor.
Stargate Origins
0.0
Professor Langford kızı Catherine Langford, hayal bile edilemeyecek büyüklükteki karanlıktan Dünyayı kurtarmak ve Stargate’in ardında yatan gizemi çözmek için bir maceraya kalkışıyor.
Drug Lords
0.0
Drug Lords (2018)
Şiddet ve hileyle bir insanın yılda 7 milyar dolar kazanan bir suç örgütü haline getirilmesini anlatıyor.
Innocent
0.0
Innocent (2018)
Eşini öldürmek suçundan hapise atılan David Collins'in suçlu olmadığına kimse inanmamaktadır. Ona inanan sadece kardeşi vardır. Collins herkesi ikna etmek için büyük bir çaba harcar. Sonunda ikna ederek hapisten çıkar ve eski hayatına döner.
Deception
0.0
Deception (2018)
Oldukça ünlü bir sihirbaz olan Cameron Black başına gelen bir skandal sonucu kariyerinde büyük bir düşüş yaşar ve artık sanatını uygulayabilecek bir alan bulamaz.Bunun ardından Cameron FBI ile ortak çalışmaya başlar ve onlara açıklanması zor olan suçların çözümünde yardım etmeye başlar.
Paradice PD
0.0
Paradice PD (2018)
Küçük bir kasabada büyük çapta bir uyuşturucu vakası gerçekleşir. Genç ve hevesli çaylak baş kahraman düşe kalka babasının kontrolündeki polis teşkilatına katılarak emniyet güçlerine katkıda bulunmaya çalışıyor ve ortaya son derece komik ve eğlenceli sahneler çıkıyor.
Mayans M.C.
0.0
Mayans M.C. (2018)
Mayans M.C. Meksika sınırında ''Mayalar'' isimli bir motorsiklet çetesinin mücadelesini konu alıyor. Aynı zamanda dizide motorsiklet aleminin simge isimlerine ve suçlulara Latin Amerika'nın bakış açısıyla yaklaşılıyor. Suç, gerilim ve dram odaklı seyir keyfi ile FX ikinci sezonu için şimdiden onayı aldı bile.
Dirty Money
0.0
Dirty Money (2018)
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Belgesel türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dirty Money isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Oath
0.0
The Oath (2018)
Yolsuz ve gizli toplumlara ışık tutan bir çeteler dünyasını anlatıyor.
Flint Town
0.0
Flint Town (2018)
Flint'teki polis departmanını anlatan belgesel, şiddeti ve kirlenmiş su kriziyle uğraşan bir toplulukta azalan kaynakları ve çökmüş alt yapısını anlatıyor.
Mosaic
0.0
Mosaic (2018)
Popüler çocuk kitabı yazarı ve illüstratör Olivia Lake'in öldürülmesine anlatan bir dizi.
13 Kasım: Paris Saldırıları
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Belgesel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 13 Kasım: Paris Saldırıları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Rookie
0.0
The Rookie (2018)
Hayali polis memuru olmak olan kahramanımız, kırk yaşından sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek bulunduğu kasabayı terk eder ve Los Angeles’a taşınır. Burada bir taraftan hayalini kurduğu mesleği yaparken bir taraftan da psikolojik sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalır.
The Kids Are Alright
0.0
1972 yıllarında Katolik bir çift işçi sınıfı ailenin sekiz çocuğu yetiştirmesini konu edinen bir Amerikan sitcom dizisidir.
James Cameron's Story of Science Fiction
0.0
The Terminator, Avatar gibi filmlere imza atmış olan James Cameron'ın, bilim kurgu üzerine, ünlü isimlerle yaptığı röportajları içeren mini belgesel serisi.
Collateral
0.0
Collateral (2018)
Bir pizza teslimatçısının ölümünü araştıran dedektif Kip Glaspie, pizzacının ölümünün sıradan bir ölüm olmadığına inanmaktadır ve cinayetin sır perdesini aralamak için bu olayın peşine düşer.
Hidden
0.0
Hidden (2018)
Birbiriyle bağıntılı birçok hikayenin iç içe geçtiği bir dava. Kullanılmayan bir taş ocağında, beş yıl önce kaybolan bir kadının bulunması ile ortaya çıkmayı bekleyen gerçekler. Adaletin her zaman yerini bulamayışının öyküsü.
Legacies
0.0
Legacies (2018)
Bir Vampir - Kurtadam melezi olan Hope Mikaelson aynı zamanda bir cadıdır. Dizide doğaüstü yeteneklere sahip çocuklara eğitim veren bir okulun hikayesi anlatılmaktadır.
/ 6