up
ara

2018 Diziler

2018 yılında yayına girmiş yerli ve yabancı diziler listelenmektedir.
Flint Town
0.0
Flint Town (2018)
Flint'teki polis departmanını anlatan belgesel, şiddeti ve kirlenmiş su kriziyle uğraşan bir toplulukta azalan kaynakları ve çökmüş alt yapısını anlatıyor.
Mosaic
0.0
Mosaic (2018)
Popüler çocuk kitabı yazarı ve illüstratör Olivia Lake'in öldürülmesine anlatan bir dizi.
13 Kasım: Paris Saldırıları
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Belgesel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 13 Kasım: Paris Saldırıları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Rookie
0.0
The Rookie (2018)
Hayali polis memuru olmak olan kahramanımız, kırk yaşından sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek bulunduğu kasabayı terk eder ve Los Angeles’a taşınır. Burada bir taraftan hayalini kurduğu mesleği yaparken bir taraftan da psikolojik sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalır.
The Kids Are Alright
0.0
1972 yıllarında Katolik bir çift işçi sınıfı ailenin sekiz çocuğu yetiştirmesini konu edinen bir Amerikan sitcom dizisidir.
James Cameron's Story of Science Fiction
0.0
The Terminator, Avatar gibi filmlere imza atmış olan James Cameron'ın, bilim kurgu üzerine, ünlü isimlerle yaptığı röportajları içeren mini belgesel serisi.
Collateral
0.0
Collateral (2018)
Bir pizza teslimatçısının ölümünü araştıran dedektif Kip Glaspie, pizzacının ölümünün sıradan bir ölüm olmadığına inanmaktadır ve cinayetin sır perdesini aralamak için bu olayın peşine düşer.
Hidden
0.0
Hidden (2018)
Birbiriyle bağıntılı birçok hikayenin iç içe geçtiği bir dava. Kullanılmayan bir taş ocağında, beş yıl önce kaybolan bir kadının bulunması ile ortaya çıkmayı bekleyen gerçekler. Adaletin her zaman yerini bulamayışının öyküsü.
Legacies
0.0
Legacies (2018)
Bir Vampir - Kurtadam melezi olan Hope Mikaelson aynı zamanda bir cadıdır. Dizide doğaüstü yeteneklere sahip çocuklara eğitim veren bir okulun hikayesi anlatılmaktadır.
A Poem a Day
0.0
A Poem a Day (2018)
Başrollünde oyuncu Lee Yoo-Bi yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi romantik türünde dizi severleri bekliyor. Romantik, Hastane türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Poem a Day isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ad Vitam
0.0
Ad Vitam (2018)
Thomas Cailley ve Sébastien Mounier ikilisinin yönetmenliğini yaptığı dizinin kadrosunda Yvan Attal, Garance Marillier, Niels Schneider gibi isimler yer alıyor. 2018 yılı yapımı dizi Dram Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Dram, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ad Vitam isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wanderlust
0.0
Wanderlust (2018)
Are You Human?
0.0
2018 yılında ekranlara gelmeye başlayan Are You Human? dizisi Güney Kore yapımı. Seo Kang-Joon dizide insanmış gibi davranan bir robotu oynamaktadır. Yapay zeka uzmanı olan Kim Sung-Ryoung oğlunun kaza sonucu komaya girmesinin ardından ürettiği robotu oğlunun yerine geçirir.
Şahsiyet
9.5
Şahsiyet (2018)
Senaryosu Hakan Günday tarafından yazılan baş rollerinde Cansu Dere ve usta oyuncu Haluk Bilginer'in yer aldığı dizi alzheimer hastası olduğunu öğrenen yaşlı bir adamın seri katile dönüşmesini konu ediniyor.
 Hakan: Muhafız
7.2
Netflix'in ilk Türk dizisi özelliğini taşıyan Hakan: Muhafız 'ın başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. Kendi halinde bir hayat yaşayan Hakan'ın artık yeni bir görevi vardır şehri tehlikelerden korumak.Hakan bu gizemli ve fantastik görevde başarılı olabilecek mi ?
Sen anlat karadeniz
9.3
On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar'ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes'in hayatının tek anlamlı yanı yedi yaşındaki oğlu Yiğit'tir. Bu sekiz yıl boyunca sürekli şiddet ve tartaklanmaya maruz kalan Nefes bunlara boyun eğmemiş, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışmaktadır . Ama her seferinde yakalanır, kapılar tekrar kapanır üstüne ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar. Tahir onun bu yaşamdan kurtulmak için tek umut ışığıdır.
Börü
9.6
Börü (2018)
Özel kanalların ilk 60 dakikalık dizisi olan Börü 6 bölümden oluşmaktadır ve gerçek hikayelerden esinlenerek Polis Özel Harekatın en seçkin birimlerinden olan Börü timinin maceralarını yansıtıyor.
Avlu
9.8
Avlu (2018)
Koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırılmış kadınların; mutluluk , hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesini anlatıldığı Avlu dizisi Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlamasıdır.
Erkenci Kuş
5.9
Erkenci Kuş (2018)
Çekimlerine Tuzla 'da başlanan Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can(Can Yaman)'ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getiriyor.Sanem sabahları babasının dükkanında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece memnundur.Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar.Sanem de mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendini orada beklediğinin habersizdir henüz.Üstelik bilmeden şirkete ve Can' a kurulan bir tuzağın bir parçası olur...
Dip
8.7
Dip (2018)
İntihar arabulucusu olarak çalışan Sahir'in hayatı bir gece gelen ihbarla değişir.Böylelikle Melen Köprüsü'nden atlamak üzere olan gizemli Bilge ile yolları kesişir.
/ 6