up
ara
METİN ODALARI
FOTO ODALARI
VİDEO ODALARI

Neokur

Fatolina

Fatolina

@fatolina

Neokur paylaşım fotoğrafı
Bu uygulamaya alışınca instagram boş gelmeye başladı. Bir tek bana mı öyle geliyor yoksa size de oldu mu? Kimseyi de tanımıyorum halbuki.. arkadaşlarımın artık abudik gubidik hikayelerine bakmak yerine burda yarın hangi filmi izlesem, şu kitaptan sonra bunu okuyayım tarzında aydınlanmalar yaşıyorum.. Anlamlı oldu.. Teşekkürler..
20 beğeni · 18 yorum beğen ikon
Onur Efe (@uzattiellerinibirnefesyalnizliga)
Instagram ? ıyk
10.01.19 beğen cevap
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
😁😁 yanlız karikatür on numara entel dantel çokkk 😁😁😂
10.01.19 beğen 3 cevap
Film adam (@serserimsi)
Instagram da iyidir ya. Orada da çok şahane sayfalar var
11.01.19 beğen cevap
Fatolina

Fatolina

@fatolina

Neokur paylaşım fotoğrafı
Bu uygulamaya alışınca instagram boş gelmeye başladı. Bir tek bana mı öyle geliyor yoksa size de oldu mu? Kimseyi de tanımıyorum halbuki.. arkadaşlarımın artık abudik gubidik hikayelerine bakmak yerine burda yarın hangi filmi izlesem, şu kitaptan sonra bunu okuyayım tarzında aydınlanmalar yaşıyorum.. Anlamlı oldu.. Teşekkürler..
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Neokur paylaşım fotoğrafı
Neokur neydi? Neokur emekti...Paylaşımlarımızda kendi düşüncelerimizi de belirtmeliyiz.
32 beğeni · 35 yorum beğen ikon
Can (@canae)
Ünlü düşünür Tarkan'ın da dediği gibi: Başkası olma, kendin ol. Böyle çok daha güzelsin! 😂😂😂😂
31.12.18 beğen 11 cevap
Hakan (@hakani)
Gülcan bu arada Neokur'un reklam yüzü oldun iyice :)))
31.12.18 beğen 3 cevap
Kahve Kitap Kurabiye (@kahvekitapkurabiye)
Eskiden buralar hep dutlukdu 😒. Şimdi ise her yer yabani ot. Ne zaman girsem NeOkur'a karşımda kadın dergileri anketlerinden fırlamış saçma sapan test usulü sorular. Yeminlen soğudum . Ne çektik be şu iOS ve Android uygulamalarindan . Eskiden azdik belki ama bir çizgi bir samimiyet vardı. Şimdi sadece anketsel sorular 😒🙄. Ahhhhhh Ahhhhhh ....
31.12.18 beğen cevap
Ömer Faruk

Ömer Faruk

@danismanhocam

Yetkili arkadaş bana ulaşabilir misiniz özelden bir sorumuz vardı?
1 beğeni · 1 yorum beğen ikon
Ömer Faruk (@danismanhocam)
Yetkili kimse yok mu?
05.12.18 beğen cevap
apolat

apolat

@apolat

Bu sosyal ağ diğerlerinden çok farklı değil mi? Sanki küçük bir kasaba ve herkes birbirini tanıyor gibi ayrıca sıcak, samimi buluyorum. Neokurlu milletin efendisidir diyesim geliyor :)
33 beğeni · 20 yorum beğen ikon
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
hoşgeldin hoşgeldinnnnn sevgi yumağı bir site burası, akşam kafa göz birbirine girer sabah günaydın derizzzzzz. Neokur güzelleştirir. aşığı var, varoşu var, türkü var, kürdü var, komünisti var, gezicisi var her renk ve dil var ama bir şey var kı hepsinden önemli insanlığı öğrenmek var öğreniyoruz, öğretiyoruz işte yavaş yavaş. Ha bu arada kitap okuyoruz tabi ki ahahah!
14.11.18 beğen 11 cevap
flr_yşl (@yslflr)
"Welcome to hell" kadar olmasada, bu iyimser yorum için henüz çok erken.
14.11.18 beğen 2 cevap
Haklısın @apolat bunların birbiri ile yoldaşlıklarını ben de dün fark ettim. Allah dirliklerini bozmasın, inşallah. Hakikaten sıcak ve samimiler de. Bana da dün hoş geldin partisi düzenlediler. Allah razı olsun onlardan. Gözlerimden yaşlar süzüldü gece yatağıma yattığımda, sevincimden…
14.11.18 beğen 1 cevap
Gülsüm.

Gülsüm.

@kusursuzhuzursuzluk

Hey, bu uygulamanın kullanımını kısaca tarif edebilecek var mı? Lütfen insaniyetli birileri cevap versin(:
4 beğeni · 27 yorum beğen ikon
hakan yiğitoğlu (@hakanyigitoglu)
Ercan bilir ona sormak lazım
13.10.18 beğen cevap
Ya güzel olmuş da foto koyunca bulanık ve takip isteği gelince kabul edemiyon ya da reddetemiyon ben yine siteden girmek zorunda kaldım bir çözüm bulunmalı
13.10.18 beğen 1 cevap
Eseflal (@eseflal)
Merhaba 😇 uygulama içinde okuduğunuz kitapların arşivini tutabilir, kitaplar hakkindaki düşüncelerinizi ve incelemelerinizi biz diger kullanicilarla paylasabilir, aynı seyleri film ve diziler icin yapabilir, begendiginiz alıntı ve replikleri ekleyebilirsiniz 😇 ayrıca farkli iceriklere sahip odalarda da oda kurallarını dikkate alarak paylasimlar yapabilir sosyallesebilirsiniz. 😇 Hosgeldiniz ve iyi eglenceler 😇
13.10.18 beğen 4 cevap
Koray

Koray

@cocor3ch

Henüz çözemediğim bir mecra. ? Tasarımı daha iyi olabilir bence.
1 beğeni · 3 yorum beğen ikon
E.A. (@ea)
Her sene en az 5 kez değişir ama en fazla bunu yapabildiler.
11.07.18 beğen 1 cevap
şahan erol

şahan erol

@sahanerol

Öncelikle bütün Neokur kullanıcılarına selamlar.Günün bütün zamanını çalan gereksiz uygulamaların hepsinden arındım(instagram,facebook vs)Appstore'da gezinirken uygulamayı gördüm indirdim.Genel itibari ile nasıl bir uygulama nedir ne değildir yardımcı olursanız sevinirim.Tek amacım madem zaman harcıyorum bana bir katkısı olsun noktasındayım.Şimdiden teşekkürler.
7 beğeni · 8 yorum beğen ikon
E.A. (@ea)
Selam, daha çok Facebook gibi 3. kalite esprilerin, şakaların, dandik capslerin ve abuk subuk soruların olduğu bir yer. Eser miktarda da kitap, film, dizi incelemesi ve alıntıları, bazı bilimsel ve güncel konular üzerine paylaşımlar da görebilirsiniz. Eğer hayat boyu herhangi bir şey okuyup izlemediyseniz burası size çok şey katacaktır.
09.07.18 beğen 3 cevap
Mehmet (@yoldas)
Hoş geldiniz. Ne arıyorsanız onu bulabilirsiniz. Abuk subuk şeyler görmek istemiyorsanız, zamanla abuk subuk şeyleri görmezden gelip üstüne kafa yormayabilirsiniz . Kitaplarla ilgili paylaşımlar, yazılar, incelemeler, alıntılar, paylaşımlar görmek istiyorsanız siteye girer girmez, sol üst tarafta inceleme, alıntı, edebiyat köşesi, kalemimden diye ayrılmış odalara tıklayıp paylaşımları görebilirsiniz. Maalesef ki henüz bu odalar içindeki inceleme ve alıntılar sitenin ana unsuru olsa da ön plana çıkartılmıyor. Çıkartılmadığı için bir çok üye özellikle okunmasını istediği alıntı ve incelemeleri oralardan paylaşıyor onlarda canlıya düşüyor ama maalesef ki abuk subuk diye yorumladığımız şeylerin gölgesinde kalıyor.
09.07.18 beğen 2 cevap
gizem canver (@gizemcanver)
Henüz ben de pek keşfedemedim ama öyle dolanmaca işte nasıl kütüphane yapabiliyoruz
09.07.18 beğen 1 cevap
Soner Soydan

Soner Soydan

@sonersoydan

neokur neokur olalı bu kadar niteleksiz elamını bir arada görmemişti zannımca.
4 beğeni · 4 yorum beğen ikon
BUKALEMUN (@karacurin)
Afedersiniz Sn.@sonersoydan; zanlınızla ilgili bir sorum olacak ,, elbette sorduğu soru size mualefetlik etmek amaçlı değil sadece fikrinizi öğrenmek için. "Niteliksiz" elamanların nitelikli olma olasılığı varmı?
12.06.18 beğen 3 cevap
Meursault Samsa

Meursault Samsa

@meursaultsamsa

Editör sayısının arttırılmasının ardından daha düzenli bir site ve kitapların ön plana çıkartılması için bu yeni editör arkadaşlar eski paylaşımları tarayıp kendilerince eksik buldukları hususları düzeltiyorlar. Sitenin en eski üyelerinden biri olmam sebebiyle neredeyse ilk günden şimdiye kadar olan tüm değişim ve gelişimlerin tanığı olmam sebebiyle kurallara fazlasıyla hakimim. Bir paylaşımımı bir kitapla, yazarla ya da filmle eşleştirmem gerekiyorsa bunu ben eşleştiririm, eşleştirmiyorsam bunun bir sebebi vardır. Bu yazıyı okuyan o yeni editörlerden ricam; lütfen benim eski paylaşımlarıma müdahale etmeyin. Benim sırf geyik olsun diye yaptığım bir paylaşımı tutup da bir yazarla ya da kitapla eşleştirmeniz o yazarı ya da kitabı değersizleştirmek olur. Sanıyorum ki hiç kimse sevdiği yazarın başlığına girdiğinde orada komiklik olsun diye paylaşılmış anlamsız fotoğraflar görmek istemez.
9 beğeni · 0 yorum beğen ikon
/ 7