up
ara

Beraat Güldeniz Gülen

kitaba başlar başlamaz bıraktım ön yargılı olmak istemem ama kitap samimi gelmedi
ataç ikon Yaralı
kitaba puan vermedi
1 beğen · 0 yorum
Eğer daha önce Canan Tan'ın kitaplarından birini okumadıysanız bu kitabı ilkiniz yapmamanızı öneririm .
Kitapta fazla uzatmalar mevcut ,her kitabında yaptığı gibi burada da ''gezi''sayfalarını koymuş.Her ne kadar bu uzatmalar karakterleri tanımanız açısından önemli olsa da akıcı olmadığını düşünüyorum .
Kitabın bir diğer kötü yanı da karakterlerdeki ani kişilik değişimleri (misal daha karşınıza ilk çıktığında sinirinize dokunan karakter aniden iğilik meleği kesiliyor)
Kitaptaki olay gelişmelerinden ve finalden bahsetmek bile istemiyorum .
Bunun dışında olaylar akarken toplumumuzda kadına karşı olan eşitsizlikler ve çektiği zorlukları anlattığından dolayı hoşuma giden bir kitap.
Buna rağmen kendini Canan TAN kitaplarının en zayıf halkası unvanından kurtarabileceğini sanmıyorum .
ataç ikon İz
kitaba 6 verdi
1 beğen · 0 yorum
Yazarın diğer kitaplarını okumadım ,buna rağmen istemsizce bir ön yargı oluştu .Kitabın gerekli bir şekilde sıkıcıydı ,heyecan kitabın belki de son 100 sayfasında başlıyor
ataç ikon Şeytanı Uyandırma
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Uykuya dalmış vahşetin uykusundan uyanışı ve bütünüyle vahşetin onu ele geçirmesini önleyen gerçek bir sevgi ve sadakat bağı .Bu 3. okuyuşum. İlk ikisinde tam olarak anlamamıştım belki hala anlamadım.
ataç ikon Vahşetin Çağrısı
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Kitabı okumaya ilk başladığım zamanlar sıkıcı diyaloglar yüzünden hep yarım bırakmayı düşündüm .Belki o diyaloglar olmasaydı çok daha güzel olurdu . Herhalde tek eksiği buydu .İyi yanına gelirsek hoş ve basit bir aşk romanıydı ...
ataç ikon Emma
kitaba 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Benim ilgimi Anna 'dan çok Levin çekti ; Tolstoy 'un kendi düşüncelerinin ve ruhsal durumunu onda gördüm ,aynı sorular benimde kafamdan olduğundan karakter ilgimi çekmişti.
ataç ikon Anna Karenina
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Dr.Watson'ın Sherlock Holmes ile maceralarını bölüm bölüm anlattığı bir kitaptı .Bölümlerin birbiriyle alakası olmaması nedeniyle can sıkıntısı halinde ya da kısa süreli beklemelerde okunabilecek bir kitap.
0 beğen · 0 yorum
Kitabın ortasına bile gelmeden neler olacağı anlaşılıyor .
ataç ikon Satılan Gülüş
kitaba puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
kitap sayesinde o mutlak son hakkında biraz düşündüm ilk korktuğumu sandım ondan,biraz daha düşününce anladım ki korktuğum ölüm değil hayatımı gerçekten yaşayamadan ölmek .
ataç ikon İvan İlyiç'in Ölümü
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
oldukça kısa olmasına rağmen her satırda düşünüp taşınmak gerektiğinden zaman alıyor.
ataç ikon İtiraflarım
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
/ 2