up
ara
Doğum Tarihi : 19 Nisan Cuma 1996
Katılım Tarihi : 12 Aralık Cumartesi 2015 21:54 - 1374 gün
Cinsiyet : Kadın
Şehir : Ankara / Türkiye (Turkey)
Üniversite :
büşra

büşra

@busra55

bir dua kırıntısı lütfet, benim kalbim ise senin için hep namazda...
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

Ben yanmazsam Sen yanmazsan Biz yanmazsak Nasıl çıkar Karanlıklar Aydınlığa... Düşüncenin suç olmadığı bir dünya kurulur mu dersiniz?... Her insan inandığı şey için yaşar sadece korkaklar bunu dillendiremez... Edebiyatı siyasetten arınsaymış belki daha iyi olabilirmiş... Bir de Yetkin Dikinciler bu rol için biçilmiş kaftan bence.
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

filmi izlemedim fakat fragmanı bile aşk doktoru filmini andırrdı bana . biraz değiştirerek insanlara sunuluyor sürekli konu konusunda yaratıcı olamıyorsanız hiç girişmeyin bu işlere daha iyi.
Aşk Olsun
6.2 (33 oy)
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

merdivenlerin oraya koşuyorum
beklemek gövde gösterisi zamanın
çok erken gelmişim bulamıyorum

bir şeyin provası yapılıyor sanki
kuşlar toplanmış göçüyorlar
keşke yalnız bunun için sevseydim seni
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

hayal yıkılınca hepimiz başkentin ortasında da dursak mülteciyiz...
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

Eski filmler güldürmeyi biliyordu şimdiler ise küfür etmeyi... siz çok iyisiniz ya... :)
Deli Deli Küpeli
8.8 (30 oy)
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

Niki Lauda ve James Hunt.. çekişme ve dostluk.. etkileyici bir gerçek.. hayallerinin peşinden koşan avusturyalıyı kıskanılmayacak gibi değil. ve eğlence peşinde koşan hırslı ingiliz özenilmeyecek gibi değil.. ve hayatımızda bütün rekabet,hırs,kavga bizi terk etsede bunların bize kazandırdığı şeyler hep kalır: dostluk...
Zafere Hücum
8.8 (72 oy)
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

filmi izledikten çok daha sonra şahane hatalar diye bir kitap okudum ve nedense aklıma bu geldi. muhteşem bir kurgu. film biraz da bizim seçimlerimiz ve sonuçlarını da düşündürmeye itiyor. bir nevi kaderini insan yazar tezini doğrular nitelikte. ve son sahne der susarım... kesinlikle izleyin
Kelebek Etkisi
8.6 (274 oy)
0 yorum
büşra

büşra

@busra55

“...yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışındaki bütün günahlar, hırsızlığın bir çeşitlemesidir...”
...
Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun. Anlıyor musun?”
ataç ikon Uçurtma Avcısı
9.2 (3285 oy)
0 yorum