up
ara

Moraliniz Bozukken İzleyebileceğiniz Mutluluk Verici Eğlenceli Diziler

1
Leyla ile Mecnun
9.5
Leyla ile Mecnun, Yapımcılığını Eflatun Film'in yaptığı ve TRT 1'de 3 sezon yayınlanmış olan absürd komedi türünde bir dizidir. Doğdukları hastanede yatak eksikliğinden dolayı aynı yatağa yatırılan ve bunun üzerine aileleri tarafından beşik kertmesi yapılan 2 bebek, 25 yıl sonra karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar.
2
7 Numara
9.4
7 Numara (2000)
Çocukları olamayan bir çift evlerini üniversite öğrencilerine açmıştır. Çiftin yanında kalmaya başlayan öğrencilerin yaşadıkları olayların aktarıldığı komedi dizisidir.
3
Avrupa Yakası
8.9
Komedi yapmak zordur aslında; küfürsüz, düzeyli komedi yapmak daha da zordur. Avrupa Yakası, bunu başarabilen ender dizilerdendir. Dizide, İstanbul'un ünlü dergilerinden biri olan Avrupa Yakası dergisinin ofisinde çalışanların başlarından geçen komik olaylar ele alınmaktadır.
4
The Big Bang Theory
8.9
Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, üstün zekalı fakat bir o kadar da asosyal olan iki fizikçi arkadaştır. Oldukça sosyal ve popüler bir kız olan yeni komşuları Penny, onlara laboratuvar dışındaki hayatın nasıl olduğunu göstermeye karar verir.
5
How I Met Your Mother
9.0
Ted Mosby'nin 2030'da çocuklarına, anneleriyle tanışma hikayesini anlatmaya başlamasıyla bizi 2005'e, Ted'in gençlik yıllarına götüren komedi dizisidir. Ted'in en yakın arkadaşlarından biri olan Marshall ile, dokuz yıldır flört ettiği Lily'nin nişanlanması üzerine Ted, kendisinin de bekarlığa veda etmesinin zamanının geldiğine inanır.
6
Friends
9.4
Friends (1994)
20'li yaşlarında olan altı yakın arkadaşın etrafında dönen ve aşk, sevgi, arkadaşlık gibi insana dair her şeyin bulunguğu uzun soluklu bir dizidir.
7
2 Broke Girls
8.3
Alt sınıftan gelen fakir bir kız ile zengin bir aileden gelip sonradan maddi durumu kötüye giden bir kızın maceralarını anlatan komedi dizisidir. Adları Max ve Caroline olan iki yakın arkadaşın ortak hayali kendilerine ait kek ve pasta üzerine bir mekan açmaktır. Ancak hayallerine kavuşabilmeleri için çok çalışıp para biriktirmek zorundadırlar.
8
Two And A Half Men
8.3
Charlie Harper, yalnız yaşamaktan son derece memnun olan bekar ve çapkın bir adamdır. Hayatını kimseye bağlanmadan özgürce yaşarken, eşi tarafından kapıya konan abisi ve onun 10 yaşındaki oğluna evinin kapısını açmak zorunda kalır.
9
Tatlı Hayat
8.8
Sonradan zengin olarak Gültepe'deki bir gecekondudan Etiler'deki lüks bir eve taşınan İhsan ve Sevinç çiftinin, alışık olmadıkları bu yeni hayatlarında başlarından geçen olaylar ve komşularıyla yaşadıkları ilişkiler ele alınmaktadır.
10
Mutlu Ol Yeter
9.0
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mutlu Ol Yeter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
1 Kadın 1 Erkek
8.1
9 yıldır birlikte yaşayan, romantik bir kadın olan Zeynep ile, cinselliğe düşkün bir adam olan Ozan'ın başlarından geçen olayları anlatan 2 oyunculu komedi dizisidir. Çiftin, evde, arabada, alışverişte, tatilde, kısacası akla gelebilecek her yerde aralarında geçen komik diyaloglar, dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
12
Bizim Ev
9.0
Bizim Ev (1987)
Üç kızı ile birlikte yaşayan Danny, dul bir babadır. Üstelik eşinin kardeşi ve onun arkadaşı da bu evde birlikte yaşamaktadır.
13
Modern Family
8.9
2009'da başlayan ABC dizisi Modern Family, üç ailenin hayatına odaklanıyor. Ailelerin her biri, karşılaştıkları sıkıntıları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken eğlenceli ve komik anlar yaşanıyor.
14
Arrested Development
8.3
Başrollünde oyuncu Will Arnett yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arrested Development isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
15
The Office
9.3
The Office (2005)
Başrollünde oyuncu Steve Carell yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, İş Dünyası türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Office isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
The IT Crowd
9.1
Başrollünde oyuncu Chris O'dowd yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Absürt Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The IT Crowd isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Baby Daddy
7.7
Baby Daddy (2012)
Başrollünde oyuncu Tahj Mowry yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baby Daddy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
New Girl
7.7
New Girl (2011)
Başrollünde oyuncu Zooey Deschanel yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden New Girl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Rengarenk
8.3
Rengarenk (2016)
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Atv türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Atv, Romantik Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rengarenk isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Koçum Benim
8.6
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dostluk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dostluk, Basketbol türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koçum Benim isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Moraliniz Bozukken İzleyebileceğiniz Mutluluk Verici Eğlenceli Diziler
Depresyondayken izleyebileceğiniz, mutsuzluğa ilaç gibi gelen, mutluluk verici en iyi diziler listelenmektedir.