up
ara

Her Gencin İzlemesi Gereken Okul Temalı Diziler

1
Hayat Bilgisi
7.3
Başrollünde oyuncu Ali Yaylı yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayat Bilgisi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
Skins
8.1
Skins (2007)
Bir grup sorunlu gencin yaşamına odaklanan bir gençlik dizisi. Diğer gençlik dizilerinden farkı ise, hayatın karanlık yönlerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermesi.
3
You've Fallen For Me
8.3
Üniversiteli gençlerin aşk ve dostluklarını anlatan Güney Kore dizisidir. Lee Shin, gitar çalan ve popüler müzikle ilgilenen soğuk mizaçlı bir gençtir. Lee Gyu Won ise müzisyen bir aileden gelen ve üniversitede klasik müzik eğitimi alan cana yakın ve sempatik bir kızdır. Karakterleri birbirinden oldukça farklı olan bu iki gencin sürtüşmeyle başlayan ilişkileri, zaman içinde yerini aşka bırakır.
4
Dream High
8.1
Dream High (2011)
Bir sanat okulundaki öğrencilerin hayatlarını ele alan dizi aynı zamanda dans, müzik ve oyunculuk sektörlerinin arka planında yaşanan gerçeklere de ışık tutuyor.
5
Boys Over Flowers
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
6
White Christmas
8.8
Başrollünde oyuncu Jung Sukwon yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Kore türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden White Christmas isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
The Heirs
8.5
The Heirs (2013)
2013 yılında yayınlanan Güney Kore dizisidir. Zengin ailelerin varislerinin aşk ve dostluk çevresinde dönen hayatları ele alınmaktadır. Fakir bir aileden gelen ve bu çevreye yabancı olan genç bir kız, aralarına katıldıktan sonra hepsinin hayatı değişir.
8
Playful Kiss
8.1
Playful Kiss, çok sevilen romantik komedi türündeki Güney Kore dizilerinden biridir. Oh Hani her zaman gülmenin bir yolunu bulan sempatik bir kızdır. Baek Sueng-jo ise popüler ve zeki bir çocuktur. Yaşanan depremde Oh Hani ve babası evlerini kaybederler. Bunun üzerine Baek Sueng-jo'nun evine taşınırlar. Oh Hani'nin Baek Sueng-jo'ya karşı beslediği platonik aşk karşılık bulacak mı?
9
Cheese in the Trap
7.9
Başrollünde oyuncu Park Hae Jin yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cheese in the Trap isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Lise Defteri
7.2
Başrollünde oyuncu Sinem Kobal yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lise Defteri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Awkward
7.2
Awkward (2011)
Başrollünde oyuncu Beau Mirchoff yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Awkward isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Her Gencin İzlemesi Gereken Okul Temalı Diziler
Gençlik yıllarında kesinlikle izlenmesi gereken en iyi okul dizileri listelenmektedir.