up
ara
ÜYELER
DİĞER

Aşkı Yüreğinizde Hissedeceğiniz En İyi Romantik Diziler

1
Yılan Hikayesi
8.4
Komiser Memoli, oğlu mafya tarafından öldürülmüş olan ve bu nedenle hayata küsüp kendini sadece mesleğine adamış olan başarılı bir polistir. Zeyno, köyden kanlısı Erkan'ı bulmak için şehre gelir ve Memoli'den yardım ister. Erkan, büyük bir mafya lideri olan Hasan Ağa'nın yeğeni çıkınca işler karışır.
2
Aşk Yeniden
8.5
Başrollünde oyuncu Orhan Alkaya yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yeniden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Leyla ile Mecnun
9.5
Leyla ile Mecnun, Yapımcılığını Eflatun Film'in yaptığı ve TRT 1'de 3 sezon yayınlanmış olan absürd komedi türünde bir dizidir. Doğdukları hastanede yatak eksikliğinden dolayı aynı yatağa yatırılan ve bunun üzerine aileleri tarafından beşik kertmesi yapılan 2 bebek, 25 yıl sonra karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar.
4
Acil Aşk Aranıyor
6.0
Başrollünde oyuncu Duygu Yetiş yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acil Aşk Aranıyor isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
How I Met Your Mother
9.0
Ted Mosby'nin 2030'da çocuklarına, anneleriyle tanışma hikayesini anlatmaya başlamasıyla bizi 2005'e, Ted'in gençlik yıllarına götüren komedi dizisidir. Ted'in en yakın arkadaşlarından biri olan Marshall ile, dokuz yıldır flört ettiği Lily'nin nişanlanması üzerine Ted, kendisinin de bekarlığa veda etmesinin zamanının geldiğine inanır.
6
Hayat Şarkısı
8.4
Başrollünde oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aşk Acısı türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayat Şarkısı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Beni Böyle Sev
8.6
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Böyle Sev isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Fırtına
9.0
Fırtına (2006)
Başrollünde oyuncu Erkan Can yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fırtına isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Love
8.0
Love (2016)
Başrollünde oyuncu Danny Strong yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Mutlu Ol Yeter
9.0
Başrollünde oyuncu Ali Atay yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mutlu Ol Yeter isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
İstanbul Sokakları
0.0
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul Sokakları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Hart Of Dixie
7.7
Başrollünde oyuncu Jaime King yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Doktor türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hart Of Dixie isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13
One Tree Hill
8.6
Birbirinden oldukça zıt hayatlar sürdüren iki gencin yolları basketbol tutkuları sayesinde kesişir. Ancak tek ortak noktaları basketbol değildir. Yıllar önce yaşanmış olan ve onlardan saklanan olaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.
14
Friends
9.4
Friends (1994)
20'li yaşlarında olan altı yakın arkadaşın etrafında dönen ve aşk, sevgi, arkadaşlık gibi insana dair her şeyin bulunguğu uzun soluklu bir dizidir.
15
Coupling
8.3
Coupling (2000)
Başrollünde oyuncu Emilia Fox yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Coupling isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
16
Melekler Korusun
7.0
Başrollünde oyuncu Selin Şekerci yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Melekler Korusun isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17
Kiraz Mevsimi
8.3
Başrollünde oyuncu Dağhan Külegeç yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiraz Mevsimi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Sen Benimsin
8.3
Başrollünde oyuncu Burak Sergen yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Benimsin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
19
Medcezir
8.8
Medcezir (2013)
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Medcezir isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
20
Aşk Laftan Anlamaz
8.1
Başrollünde oyuncu Hande Erçel yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2
Aşkı Yüreğinizde Hissedeceğiniz En İyi Romantik Diziler
İzlemeye doyamayacağınız, romantizmi iliklerinizde hissedeceğiniz aşk dolu diziler bu listede.