up
ara

HBO'nun Bağımlılık Yaratan En İyi Dizileri

1
Game Of Thrones
9.4
Soylu hanedanlar arasında geçen taht mücadelesini konu alan epik fantastik türdeki TV dizisidir. Bir taraftan Westeros'taki soylu hanedanlar arasındaki sivil savaş sürerken diğer tarafta tahtın eski sahibinin çocukları yeniden güç kazanmanın ve hakları olan tahtı geri almanın yollarını ararlar. Tüm bunlar olurken, kuzeyde dondurucu soğukların başlamasıyla beraber yüzyıllardır ortaya çıkmamış ve efsaneleşmiş olan bir güç yeniden doğar.
2
True Detective
8.9
Her sezonunda farklı dedektiflerin karmaşık suç örgülerini çözmelerini tüm gerçekçiği ile anlatan, profesyonel oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren, polisiye severleri ekrana bağlayacak, bol cinayetli bir dizi.
3
Westworld
9.1
Westworld (2016)
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film HBO türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede HBO, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Westworld isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Kardeşler Takımı
8.9
2. Dünya Savaşı sırasında askerler arasında ki bağlılık, dostluk, güven, göreve olan azim... Gerçek cesaret öyküsü.
5
Veep
0.0
Veep (2012)
Eski bir senatör olan Selina Meyer, Başkan Yardımcılığı teklifi alınca bir anda hayatı değişir. Ofiste onu tahmin ettiğinden çok daha karmaşık sorunlar beklemektedir. HBO tarafından yayınlanan dizide, Selina Meyer'in başından geçen komik maceraları izleyeceğiz.
6
Fear the Walking Dead
7.1
Konusu The Walking Dead adlı dizi ile benzerlik gösterse de ana karakterler ve olayların geçtiği zaman dilimi farklıdır. Bu defa insanların zombiye dönüşmesine sebep olan virüsün nasıl ortaya çıktığını ve yayılmaya başladıktan sonra yaşanan ilk olayları izleyeceğiz.
7
Vinyl
10.0
Vinyl (2016)
Başrollünde oyuncu Juno Temple yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Müzik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vinyl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Boardwalk Empire
8.8
Başrollünde oyuncu Michael Shannon yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çete türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boardwalk Empire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9
Carnivàle
8.4
Carnivàle (2003)
Başrollünde oyuncu Clancy Brown yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Carnivàle isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Silicon Valley
8.5
Beş yakın arkadaşın hayatını konu alan HBO yapımı komedi dizisidir. 1980'lerin sonunda geçen dizide, asosyal bir bilgisayar programcısı olan Richard Hendrisk ve arkadaşlarının büyük teknoloji şirketlerinin bulunduğu Silikon Vadisi'nde yaşadıkları anlatılmaktadır.
11
The Wire
7.8
The Wire (2002)
Maryland’da uyuşturucu ticareti iyice yaygınlaşmıştır. Bu uyuşturucu ticaretine polislerin ve siyasetin karışmasıyla bir mücadele başlatılmıştır.
HBO'nun Bağımlılık Yaratan En İyi Dizileri
Dizi dendi mi akıllara ilk gelen kanallardan biridir HBO. Dünyanın birçok yerinde izlenme rekorları kıran en efsane diziler HBO tarafından yayınlanmaktadır. Bu listede HBO'nun en iyi dizilerini bulabilirsiniz.