up
ara

Bağımlılık Yaratan Favori Diziler

1
Goblin
9.4
Goblin (2016)
Başrollünde oyuncu Gong Yoo yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Fantastik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Goblin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2
The 100
8.2
The 100 (2014)
97 yıl önce Dünya'ya yayılan radyasyon sebebiyle yaşam imkansız hale gelmiş ve hayatta kalan insanlar gezegenin yörüngesinde bulunan bir istasyonda yaşamaya başlamışlardır. Ancak istasyonda bulunan yiyecek ve oksijen tükenmektedir. Bu sebeple suçlu gençlerden oluşan 100 kişilik bir grup, dünyadaki yaşam olanaklarını ve kaynaklarını araştırmak üzere dünyaya gönderilir.
3
Pinokyo
8.3
Pinokyo (2014)
Gazete muhabiri olan ve gerçeğin peşinden koşan 20'li yaşlardaki bir grup gencin aşkları, sevinçleri, başarısızlıkları ve dostlukları ele alınmaktadır.
4
Boys Over Flowers
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
5
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
8.7
2011 yapımı Scarlet Heart adlı Çin dizisinin Güney Kore uyarmalasıdır. Dizide geçmişe giden Jang Hyo adında bir genç kızın başından geçen olayları izleyeceğiz.
6
Reply 1997
8.5
Reply 1997 (2012)
Başrollünde oyuncu Seo In-Guk yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Kore türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Kore, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reply 1997 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
2 Broke Girls
8.3
Alt sınıftan gelen fakir bir kız ile zengin bir aileden gelip sonradan maddi durumu kötüye giden bir kızın maceralarını anlatan komedi dizisidir. Adları Max ve Caroline olan iki yakın arkadaşın ortak hayali kendilerine ait kek ve pasta üzerine bir mekan açmaktır. Ancak hayallerine kavuşabilmeleri için çok çalışıp para biriktirmek zorundadırlar.
8
Suskunlar
9.3
Suskunlar (2012)
Dört küçük arkadaş, bir gün istemeden bir kazaya sebep olurlar ve ıslah evine girerler. Hayatlarında derin izler bırakacak günler geçiren dört arkadaş buradan çıktıktan sonra kendi yollarına giderler. Aradan yıllar geçtikten sonra suskunluklarını bozarlar ve tekrar bir araya gelirler. Artık intikam vaktidir.
9
Hemlock Grove
7.9
Başrollünde oyuncu Famke Janssen yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Korku türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hemlock Grove isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
Şaşkın İmparator Okulu
0.0
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şaşkın İmparator Okulu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Sassy Go Go
8.5
Başrollünde oyuncu In Gyo-Jin yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Okul türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sassy Go Go isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
12
Shameless
8.8
Shameless (2011)
Alkolik ve sorumsuz bir babaya sahip 6 kardeşin yaşadığı olayları anlatan komedi dizisidir. Anneleri evi terk ettikten sonra babalarının umursamaz tavırları yüzünden evi geçindirmek ve birbirleriyle ilgilenmek altı kardeşe kalır. Bu süreçte başlarından trajikomik türlü olaylar geçer.
13
Teen Wolf
7.8
Teen Wolf (2011)
Bir hayvan kliniğine part-time çalışan lise öğrencisi Scott McCall'un bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra dönüşümünü ve yaşadıklarını anlatan fantastik dizidir. Kurt adam olduktan sonra güç, cesaret ve popülerlik kazanmasına rağmen hayatı eskisinden çok daha karanlık ve tehlikeli bir hal alır.
14
The Heirs
8.5
The Heirs (2013)
2013 yılında yayınlanan Güney Kore dizisidir. Zengin ailelerin varislerinin aşk ve dostluk çevresinde dönen hayatları ele alınmaktadır. Fakir bir aileden gelen ve bu çevreye yabancı olan genç bir kız, aralarına katıldıktan sonra hepsinin hayatı değişir.
15
The Originals
8.1
The Originals, vampir ırkının ilk örneği olan ve "köken vampirler" olarak bilinen ailenin hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Klaus, Elijah ve Rebakah kardeşler, New Orleans'ta bir yandan kendi ırklarından olan düşmanlarıyla mücadele ederken bir yandan da kurtadam ve vampirlerle başa çıkmak zorunda kalırlar.
16
The Flash
8.4
The Flash (2014)
Çizgiroman düşkünlerinin yakından tanıdığı süperkahraman Flash'in hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Bir laboratuvar patlamasında yıldırım çarpan ve komaya giren Barry, komadan çıktıktan sonra insanüstü güçler kazandığını fark eder. Kendisine Flash adında yeni bir kimlik yaratır ve kazandığı bu yeni güçleri suçlularla savaşmak için kullanmaya başlar.
17
3 Silahşörler
9.8
Başrollünde oyuncu Hugo Speer yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Macera türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Macera, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3 Silahşörler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
18
Stranger Things
9.2
Başrollünde oyuncu Winona Ryder yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Gerilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stranger Things isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bağımlılık Yaratan Favori Diziler
Dizi önerisi arayanlar için bu listede en beğendiğimiz ve herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğümüz yerli ve yabancı dizileri paylaşıyoruz.