up
ara

Hemen Başlamanız Gereken, 2017'nin En İyi Yabancı Dizileri

1
The Handmaid's Tale
9.3
Margaret Atwood'un çok satan romanından uyarlanan dizi, distopik bir gelecekte totaliter toplumun dayatmaları altında zorluklar içinde yaşayan bir kadının hayat hikayesini ele alıyor.
2
A Series of Unfortunate Events
9.5
A Series of Unfortunate Events, Lemony Snicket'in Talihsiz Serüvenler Dizisi ismiyle Türkçe'ye çevrilen 13 kitaplık serisinden uyarlanan ve 2017'de Netflix'te yayınlanmaya başlayan ailece izlenebilecek bir macera dizisi.
3
Gunpowder
6.5
Gunpowder (2017)
Başrollünde oyuncu Mark Gatiss yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gunpowder isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
GLOW
7.7
GLOW (2017)
Los Angeles'ta bir güreş organizasyonuna katılan bir grup kadının kişisel ve mesleki hayatlarını ele alan ABD yapımı 2017 Netflix dizisidir.
5
American Gods
8.9
American Gods, korku ve gizem romanlarıyla tanıdığımız dünyaca ünlü yazar Neil Gaiman'ın aynı adlı kitabından uyarlanan gizem dolu fantastik bir dizidir.
6
Twin Peaks (2017)
0.0
Başrollünde oyuncu Grace Zabriskie yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Twin Peaks (2017) isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Anne with an E
9.1
Başrollünde oyuncu Geraldine James yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Netflix türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anne with an E isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8
Mindhunter
9.0
Mindhunter (2017)
FBI'ın Seri Katil Yakalama Bölümünden bir ajanın seri katilleri ve tecavüz suçlularını yakalama öykülerini konu alan Netflix dizisi.
9
Knightfall
10.0
Knightfall (2017)
Başrollünde oyuncu Ed Stoppard yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Knightfall isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10
13 Reasons Why
8.4
Başrollünde oyuncu Kate Walsh yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gizem türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 13 Reasons Why isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11
Big Little Lies
8.7
2017'de yayınlanmaya başlayan Big Little Lies, Liane Moriarty'nin aynı adlı kitabından uyarlanan gizem dolu bir cinayet dizisidir.
12
Dark
8.8
Dark (2017)
2017 Alman yapımı Netflix dizisi Dark, Winden isimli küçük bir kasabada yaşanan gizemli olayları ele alıyor. Çocukların kaybolmaya başlaması kasaba halkının huzurunu kaçıracak ve kimsenin aklına gelmeyecek gizemli olayların başlangıcı olacak.
13
La Casa De Papel
9.1
Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.
14
Girlboss
8.5
Girlboss (2017)
Netflix'in 2017 yapımı komedi dizisi Girlboss, Nasty Gal markasının kurucusu Sophia Amoruso'nun gerçek yaşam öyküsüne dayanıyor.
Hemen Başlamanız Gereken, 2017'nin En İyi Yabancı Dizileri
İlk sezonu 2017'de başlayan en iyi yabancı dizileri bu listede paylaşıyoruz. Sen de favori 2017 dizini listeye ekle.