up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Mutlaka İzlenmesi Gereken Dizileri

1
Aşk-ı Memnu
7.7
Eşi vefat ettikten sonra içine kapanan ve kendisini çocuklarına adayan Adnan, aradan yıllar geçtikten ve çocukları büyüdükten sonra hiç beklenmedik bir şekilde Bihter adında genç bir kadına aşık olur ve onunla hayatını birleştirir. Ancak, Adnan'ın öz çocuğu gibi sevdiği evlatlık oğlu Behlül ile Bihter arasında yasak bir aşk başlaması, yıllardır sakin bir hayat sürdürmüş olan ailenin hayatını geri dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.
2
Cesur ve Güzel
9.0
Başrollünde oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Yerli türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cesur ve Güzel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3
Kuzey Güney
7.3
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kardeşlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzey Güney isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4
Kurt Seyit ve Şura
7.5
Başrollünde oyuncu Demet Özdemir yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurt Seyit ve Şura isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5
Gümüş
8.3
Gümüş (2005)
Başrollünde oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gümüş isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6
Menekşe ile Halil
9.0
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Menekşe ile Halil isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7
Ezel
9.1
Ezel (2009)
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yakışıklı Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Mutlaka İzlenmesi Gereken Dizileri
Birçok unutulmaz dizide rol alan yakışıklı Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un mutlaka izlenmesi gereken en iyi dizileri listelenmektedir.